Wpis z mikrobloga

@piotre94: Byłem kiedyś na szkoleniu ze sprzedaży funduszy, bo znajoma musiała jakieś punkty wyrobić za zaproszenie ludzi, na początek, to dają ci liste na której jest 100 pozycji na wypisanie znajomych ze wszystkich szkół, więc pewnie wszyscy z twojej klasy dostali podobne wiadomości xD
@piotre94: @Evert: Kiedyś miałem znajomego który był naprawdę spoko - spotkałem go po długiej przerwie i zaproponował abym wpadł na chwilę do jego mieszkania bo czegoś zapomniał, wbijam a on pyta czy napije się kawy, więc mówię, że spoko - przynosi mi kawę i pyta czy czuje jak pachnie no i czy dobra xD Mówię, że spoko - on pokazuje mi opakowanie i mówi, że taka duża kawa kosztuje tylko
#pastaomlm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś kumpel zaprosił mnie na piwo. Myślałem, że po prostu chce się spotkać, zwłaszcza że rzadko gadaliśmy. Wchodzę do knajpy, a on siedzi z laptopem i ma włączoną jakąś prezentację. Ubrał się w błekitną koszulę typu casual busienes, do tego czarne spodnie z paskiem. Pytam go uprzejmie, czy wraca z jakiegoś spotkania, czy coś, a on do mnie:
- Nie, właściwie to z