Wpis z mikrobloga

@piotre94:

sieć kontaktów

j--------e, też kilku takich spotkałem i za każdym razem te formułki
oni chyba sami wiedzą jak żenujące jest coś takiego i nie mogą przez to skleić czegoś co nie brzmi żałośnie - cyk formułka ze szkolenia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 188
@piotre94: moi znajomi potrafią p-----------ć furę hajsu na szkolenia ich w innych miastach i p------ą się tam od sierpnia busami ciągle mówiąc o wspaniałym samorozwoju. Jeden juz nawet wrzuca foty przypadkowych aut spotykanych na ulicy i luksusowych hoteli z motywacyjnymi opisami a w komentarzach reszta podobna do niego p------i takie same coachingowe szity. Mam wrażenie że oni wszyscy nawzajem ciągną sobie lachy
  • Odpowiedz
@piotre94:

1. On chce Ci POMÓC
2. Możecie zarobić kupę PIENIĘDZY
3. Ale pieniądze wcale nie są tu najważniejsze, chodzi o ROZWÓJ
4. To jak, kiedy zaczynamy? Ale jak to nie chcesz? Zastanów się dobrze, to ŻYCIOWA SZANSA
  • Odpowiedz
@piotre94: M2M TO ŻADNA PIRAMIDA FINANSOWA WSZYSCY MYLĄ! (°° .
Chcesz zacząć ze mną współprace? Załóż tylko 5 kont bankowych z mojego linku, a pokaże ci jak znaleźć takich frajerów jak ty aby zarabiać... powiedzmy 20 tysięcy miesięcznie. Co ty na takie pieniądze?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@piotre94: ja od takiego jednego pół roku nie mogłem się odpędzić, j------c nawet dowiedział się gdzie pracuje i nękał mnie w biurze xddd tacy ludzie są gorsi niz wszy.
  • Odpowiedz