Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja narzeczona poinformowala mnie że nie wybiera sie do mojej rodziny na świeta i że chce rozstania.Jesteśmy w związku od 5lat, w wakacje sie oświadczylem. Co najciekawsze podczas rozmowy podala takie irracjonalne argumenty że trudno mi w to uwierzyc. Mieszkamy od 4 lat razem i nagle zaczelo jej przeszkadzac ze nie chodzimy razem spac, albo ze chodze na treningi w godzinach wieczornych i wracam do domu w okolicach 24. ( 2x w tygodniu )Oczywiscie zostaalem obciazony tym że zrobiło sie nudno i sie nie staram. Ja uważam że po takim czasie należa mi sie lepsze wytłumaczenie i powyższe nie powinno spowodowac rozstania. Co o tym myslicie ? Troche potrzebuje pocieszenia bo super swieta sie szykuja (,). #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 122
Jak ona chce iść szybciej spać, niż ty, to możesz razem z nią się położyć, poczytać jeszcze w łożku albo posiedzieć przy laptopie.


@gracey: A jesli jemu sie nie chce spać to ona może coś porobić z chłopakiem i poczekać

Ze tez ludzie maja problemy. Jak to pierwszy miesiac zwiazku to rozumiem, ale w doswiadczonym zwiazku
Osobiscie nie wyobrazam sobie chodzic do lozka o 22-23 do lozka bo dziewczyna lubi sobie
@AnonimoweMirkoWyznania: Ma poukladane w glowie, po prostu najwazniejszy powod jest pewnie inny. Może nie chce Ci sprawiać przykrości. A moze rzeczywiscie jest jak mowi, czyli poznała cię lepiej i denerwuje ją twój charakter i niektore cechy. W nagromadzeniu takie małe #!$%@? potrafią strasznie denerwować.

Albo masz króciutki boletz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajdz sobie laskę, ktora sypia o normalnych godzinach i tyle. Nie ma co plakać chętnych
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli powody są z d...py, to znacy, że chodzi o coś zupełnie innego. Przypuszczalnie jest 1000 "małych" powodów, ona nie widzi się w tym związku, więc stara się wymyśleć jakiś poważny. Powiem tak: lepiej teraz niż po ślubie. Jak teraz naprawisz, posklejasz, będziesz się starał, to przypuszczalnie pierdyknie za 2 lata, jak już będziecie po ślubie. Albo wtedy pojawi się dziecko, rok pieluch i wtedy....bum! I ty jako alimenciarz.
@Liwiia: @huwer1001: @Vielokont:

Z tym wiekiem zgadzam się z wami w 100%

Też się zgadzam. Ok, rozumiem, że dla części ludzi to właśnie 18-26 to mogą być najfajniejsze lata życia, ale aż mi skóra cierpnie jak ktoś zakłada, że skoro u niego tak było, to musi tak być u wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jak zakładanie, że każdego uszczęśliwi praca na pełen etat...
@AnonimoweMirkoWyznania: Bolec na boku albo w gotowości na boku, taka małpa nie puszcza starej gałęzi póki nowej nie złapie. Absolutny brak szacunku okazała, potraktowała cię jak gówno w szczególności przy takim stażu. Żadnych #!$%@? drugich szans, przebolej, przepłacz, odrodź się i żyj jak najpełniej, a i wyciągnij wnioski z tego wszystkiego, bo jednak taki brak szacunku musi być powiązany z pewnymi cechami charakteru, na których dostrzeżenie miałeś dużo czasu.
@gracey to co napisałaś nawet mi jako różowemu wydaje się smieszne. owszem, mozesz miec rację, ale ludzie są ROZNI.
Ja np lubię chodzić późno spać i jakby facet za każdym razem przy mnie czekał aż zasne i zasypiał mi na kolanach to bym fisia dostała.
Jakbym każdy wieczór musiała spędzić z nim, bo nie mogę sobie coś porobić sama bo powinnam inaczej plan dnia ustawić, też czułabym się z tym źle. Czemu
Mirek, niejeden był w podobnej sytuacji i powiem Ci tak. Słowa otuchy pomagają, ale na chwilę, bo człowiek to mocno znosi. Napiszę krótko, będzie ciężko, ale potem będzie lepiej. Zobaczysz, dobre czasy jeszcze przed Tobą. Powodzenia, bądź twardy.