Wpis z mikrobloga

@Kokardka_88: Racja, zastanawia mnie jednak inna rzecz. Pisałaś, że ten samochód tak tani że go nawet gotówką można kupić (w sensie że dla Ciebie to żaden wydatek). Pytanie - dla Ciebie czy dla Twojego faceta? :D
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: masa panie, masa, jak stara E klasa uderzysz w jakieś mikro gówno typu yaris, 208 itp to żadne systemy mu nie pomogą.


@paaszczaktaxi: to sobie zobacz crashtest krowy volvo i renault modusa... Masa masą, ale jak słupek A wjeżdża Ci w twarz to tak średnio bym powiedział ;)
@paprykarzszczecinski1: co do tych 15letnich niebitych aut: OPka pisze o zderzeniu bocznym, w piętnastolatku oznacza to przypierdzielenie
  • Odpowiedz
@Kokardka_88: przestań mądrkować , skasowałem drzewo busem , poducha mi nie zrobiła żadnej krzywdy pasy mi uratowały życie. Zadnych obrażen na twarzy. Także myślę ,że we wszystkim cała krzywde zrobiła Ci ta bezpieczna poduszka.
  • Odpowiedz
@enron: Modus a Volvo są zbliżone masą.
Ja podałem (celowo) porównanie małego nowoczesnego samochodu klasy niższej ze starszym samochodem średniej klasy wyższej.
Nowa E klasa będzie na pewno bardziej bezpieczna od jej 15letniej siostry.
  • Odpowiedz
@Kokardka_88: agresywne karynisko - żona kogoś z kasą detected. #!$%@?łas w kogoś dzień po odbiorze auta i rzucasz się do innych że w ich autach byś była mniej bezpieczna. Choć myślę że na oponach szerszych niż do skutera nie stracilabys przyczepności przy tak niskich prędkościach. Choć może zabrakło umiejętności i zimnej krwi.
  • Odpowiedz