Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MinnieMouse0: jakoś wracałem metrem do domu czy trzeźwy czy #!$%@? i jakoś zawsze nie miałem problemu żeby wejść/wyjść z metra xD

  • Odpowiedz
@Unik4t: wiesz, że pierwotnie przyciski w metrze działały jak w tramwajach, autobusach i pociągach? Był niestety kłopot: za wielu ludzi myślało, że przecież i tak się otworzą, więc przestano używać przycisków w metrze.
  • Odpowiedz
@Unik4t: co Ci to #!$%@? przeszkadza? xD W autobusach i tramwajach te przyciski działają. Strach się zamyślić w metrze i przycisnąć, bo zaraz jakiś dzban będzie miał ból dupska na wykopie xD Pomijając fakt, że przyjezdni to pewnie w ogóle nie wiedzą, że macie przyciski, które nic nie robią.
  • Odpowiedz
@Unik4t: raz na jakiś czas trafi się wagon, nawet w czasie normalnych kursów w ciągu dnia, w którym drzwi się nie otwierają same i jednak trzeba nacisnąć przycisk. Śmiesznie, bo wtedy ludzie stoją i czekają, a drzwi się nie otwierają.

Mnie też się zdarzyło wcisnąć ten przycisk niepotrzebnie. Stałem przy drzwiach, byłem zamyślony, po dojeździe na stację podświetlił się tak jak w tramwaju i nacisnąłem odruchowo. Jak się do tego doda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Unik4t: Gurwa, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze jeśli ludzie #!$%@?ą się o takie rzeczy xD. Strach będzie krok postawić w mieście, bo zaraz ktoś będzie bóldupił i uwagę zwracał, choć nie powinno Cię ani grzać, ani ziębić czy ktoś sobie ten guzik przycisnie czy nie.
Właśnie w ten sposób widzę przyszłych Januszy. Aż czerwoni na mordzie przez niedobór bigosu, bo ktoś zrobił "Nie po ichniemu". XD
  • Odpowiedz
@Unik4t: Ja z prowincji jestem stąd moje pytanie - po co macie przyciski otwierania drzwi w metrze skoro wszystkie się i tak otworzą (tak zrozumiałem z tej wypowiedzi), a metro domyśla się, że nie me czegoś takiego jak przystanki/stacje na żądanie?

Coś nie tak macie z tym metrem skoro są tam przyciski otwierające drzwi, które drzwi nie otwierają XD.
#warszawa #metro
  • Odpowiedz
@Unik4t: jeżdżę metrem w ciągu roku w parunastu miastach, twierdzisz, ze przed każda podróżą muszę sprawdzać na forach czy te przyciski działaj w danym mieście?
  • Odpowiedz
@Unik4t: ty cwaniaczku posluchaj. U mnie na jednej linii metra drzwi same otwieraja sie (a ludzie naciskaja guzik tak czy siak) a na innej linii taki sam sklad metra, ale juz aby otworzyc swoje musisz nacisnac, bo nie ma automatyki. Nie #!$%@? sie bez powodu :)
  • Odpowiedz