Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
Zna ktoś kogoś, kto wciska przyciski do otwierania drzwi w #metro? Może jest tu ktoś kto wciska te przyciski?
Mam do takiej osoby pytanie.

Jakie procesy myślowe kierują taką osobą? Czy myśli ona, że jak nikt nie wciśnie przycisku to drzwi w całym pociągu się nie otworzą? Czy myśli ona że ratuje świat?

#warszawa #pytanie
Pobierz Unik4t - Zna ktoś kogoś, kto wciska przyciski do otwierania drzwi w #metro? Może jest...
źródło: comment_Et8MM7APkDLk39i57DFZj8ZaXqA8Yk3s.jpg
  • 155
@Unik4t: nie wiem, może po to żeby ludzie czuli się lepiej

Lepiej mi powiedz czemu elfach dla skm jest zapamiętywane to czy "przycisk otwierania drzwi został naciśnięty",
natomiast w elfach dla KM, trzeba czekać aż zostanie zwolniona blokada drzwi, prędkość składu wyniesie 1*(10^-8)m/s, a dopiero potem "nacisnąć przycisk otwierania drzwi"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unik4t: czasami te drzwi się nie otwierają bez przycisku ale do tej pory spotkałem się z tym dwa razy.
Poza tym źle postawiony problem. Co kierowało człowiekiem który postawił takie wymagania w przetargu? To był dodatkowy koszt a siemens oferował opcje bez przycisków.
@Unik4t za krótko mieszkasz w Warszawie. Czasami się nie otwierają wszystkie. Raz bym tak został bo oczywiście nie naciskam, a tu zonk. Muza gra w słuchawkach i nie słyszałem że już cześć się otworzyła (właśnie Ci z których się śmiejesz)