Wpis z mikrobloga

@Unik4t: jaki proces myślowy tobą kieruje, ze #!$%@? się o to, ze ktoś wciśnie przycisk otwierania drzwi który po to właśnie jest tam zamontowany?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Lipathor: @akd: czyli w komunikacji zbiorowej wyłączone myślenie i jak tylko widzą przycisk to go wciskają?
Jeżdżę metrem, autobusami i tramwajami i jakoś nie mam problemu z ogarnięciem że w tramwaju jak przycisku nie wciśniesz to z duża szansa nie wysoadziesz ale drzwi w metrze otwierają się zawsze. Serio to takie trudne? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@BiesONE: tak, tylko że jego funkcjonalność jest wyłączona. Jedyne co się stanie po jego wciśnięciu to zmiana koloru. Drzwi otworzą się tak czy inaczej xD

  • Odpowiedz
Jeżdżę metrem, autobusami i tramwajami i jakoś nie mam problemu z ogarnięciem że w tramwaju jak przycisku nie wciśniesz to z duża szansa nie wysoadziesz ale drzwi w metrze otwierają się zawsze. Serio to takie trudne? XD


@Unik4t: doskonale wiem, że przyciski w metrze nie otwierają drzwi. ale czasem po prostu moją głowę zaprząta co innego i jak przed tymi drzwiami stoję, to sobie bezwiednie wcisnę ten przycisk. nic złego nigdy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@Unik4t: zaskocze Cię bo z opowieści, jak metro jeździ nocą to czasem tylko przycisk otwiera drzwi. Otwierają się wtedy tylko te z których chcą skorzystać ludzie. Sam się z tym nie spotkałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@advert: @Lipathor:
Spoko. Nie przeszkadza mi, tylko mnie to śmieszy. xD
Zdarza mi się być zamyslonemu, robić głupoty ale wciskanie przycisku w metrze jakoś nie.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zellaLime: no właśnie nie rozumiem. Zadałem pytanie i prócz wyjaśnienia które nie przekonuje mnie w 100 %, zostałem nazwany dzbanem, i rzekomo się #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duprees: zdarzyło mi się to zobaczyć.
Kiedyś stałem przy drzwiach czekając aż pociąg wjedzie na stację, a ktoś do mnie "przepraszam" - odwracam się i odsuwam, a osoba przyciska przycisk xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zarzucasz ludziom, że nie myślą, to co się dziwisz?

@Lipathor: ale to ludzie powyżej napisali, że robią to z zamyślenia/roztargnienia/przyzwyczajenia. XD
  • Odpowiedz
@Unik4t: jak ktoś jeździ dużo trampkami/autobusami to zwłaszcza zimą odruch się wyrabia, jak się człowiek do tego zamyśli (nie wyłączy myślenie) to robi to automatycznie. Raczej nie stoi za tym jakaś większa filozofia. No może część osób rzadko jeździ metrem i nie ogarnia, że te przyciski nic nie robią.
  • Odpowiedz