Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pangia: twojego kretynizmu można by użyć do mierzenia upośledzenia umysłowego. W Szwecji przeprowadza się aborcję w czasie porodu. Wywołując sztucznie skurcze a później dzieciaka do wiadra z wodą. Poczytaj trochę amebo. Dobrze ze ja mam tu konto. Przynajmniej mogę się dowartosciowac patrząc co piszą ameby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: trzeba tez wziac pod uwage ten fakt, że z niewielką liczbą osób da sie merytorycznie na takie emocjonujące tematy rozmawiac a jeszcze mniej z nich ma podejście typowo filozoficzne (czyli poszukuje prawdy, nie istotne kto ma racje) a nie pospolite (dyskusja to walka słowna, muszę ją wygrać). Zatem nie zakładałbym takiego modelu rzeczywistości w którym dominuje racjonalna argumentacja. Zwłaszcza, że w XXI wieku panuja ogromna dezinformacja.
@przeor22

W 1974 roku przyjęto ustawę przewidująca aborcję na żądanie w czterech pierwszych miesiącach ciąży. Przepisy te obowiązują do dziś

źródło z przypisu
Znasz jeszcze jakieś patenty na publiczne ośmieszanie się czy już wyczerpałeś arsenał?

Wywołując sztucznie skurcze

Niech zgadnę: podając oksytocynę?

Poczytaj trochę

To w twoim interesie jest udowodnić swoje racje, nie w moim.

@JakTamCoTam: Sam masz przykład komentarz wyżej, że masz rację. Ech, człowiek przyjdzie z roboty i czyta