Wpis z mikrobloga

Greyskull LP - najlepszy plan FBW dla początkujących

W sam raz na rozpoczęcie przygody z siłownią jak także dla tych nieco bardziej zaawansowanych

Tak jak obiecałem, stworzyłem dla Was PDF z Greyskull LP oraz nagranie na YT. Dodatkowo arkusze excela, gdzie będziecie mogli sami uzupełniać swój plan wedle rozpiski. Nie ukrywam, że trochę się napracowałem.

- Forma pisemna (w środku arkusze excela) - https://docs.google.com/document/d/1hbbJ1mgfxwV9aQ4bVM_W_yTHcuyUToUGQaakXQpIluk/edit?usp=sharing

- Film - https://youtu.be/QsTgjGDwmR8

Oczywiście zachęcam do śledzenia mojego profilu oraz tagów. Zbliża się styczeń więc będzie więcej artykułów dietetycznych. Według mnie plan jest fajną alternatywą dla 5x5 oraz innych rozpisek i mało jest propagowany w PL, dlatego postanowiłem go dokładnie opisać i przedstawić.

Oprócz tego niedługo wersja na 4 dni Greyskull LP dla bardziej zaawansowanych.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie planu to śmiało. Odpowiem

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #fullborsukworkout
Kasahara - Greyskull LP - najlepszy plan FBW dla początkujących

W sam raz na rozpo...
  • 288
  • Odpowiedz
@Kasahara Liczyłem cicho na zdanie lub dwa na temat oddychania podczas ćwiczeń, bo mi na początku sprawiało to duże problemy. Kiedy stosować tlocznie brzuszna, itp. Ale z drugiej strony jest to opis planu, a nie ćwiczeń.
Tak czy siak dla mnie bomba - świetna robota( )
  • Odpowiedz
@Shatter:

Wiesz jeśli bijesz do tego, ze MC/Siad nie powinny być wykonywane przez laików, to tutaj bym się kłócił, bo nawet osoby +50 lat udawało mi się przekonać i szybko nauczyć tak aby progresować i nie robić sobie krzywdy, tak samo jak bratanicę i obecnie żonę :). Maszyny mogą raczej nie rozwiązywać problemów a je pogłębiać.

No chyba, ze nie zaczaiłem Twojego toku myślenia :).
  • Odpowiedz
@Shatter:

Aby miał PEWNE efekty, aniżeli jedzenie Ad Libitum z 0,5 g białka na 1 kg masy ciała.

Oczywiście liczenie kalorii, makro to nie jedyna droga i sam nagrałem półtoragodzinny materiał z Arturem Krzemieniem właśnie na ten temat, dla osób, które chcą. np. po prostu schudnąc niczego nie licząc.

Dziękuje za konstruktywny i dojrzały komentarz z "#!$%@?" ;). Całuję mocno. Borsuczek ʕʔ
Kasahara - @Shatter: 

Aby miał PEWNE efekty, aniżeli jedzenie Ad Libitum z 0,5 g b...
  • Odpowiedz
@mefistofiel: Nie ma. To zależy od danej osoby i GPP jak i ćwiczenia. Kwestia bardzo indywidualna i sam stres metaboliczny w przypadku małych przerw jest o wiele mniej istotnym czynnikiem dla progresu/rezultatów długofalowych aniżeli objętość (czyli tyle ile robimy kg/serii na trening czy w tygodniu) czy też intensywność (% ciężaru maksymalnego).

A po ludzku - nie mają przerwy dużego znaczenia, szczególnie u początkującego.

@CitizenCT500: Zachęcam :)
  • Odpowiedz