Wpis z mikrobloga

Tez tak macie, że jak możecie sobie kupić coś fajnego dla siebie co chcieliście mieć od bardzo dawna i jak już prawie kupujecie albo kupicie to zamiast się cieszyć to zaczyna się wam robić bardzo smutno, że mogliście lepiej te pieniądze wydać? Czy to tzw. syndrom biedaka?

#przegryw #feels #pytanie #kiciochpyta
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@LajfIsBjutiful: kiedyś jak nie miałem kasy to chciałem dużo rzeczy i mówiłem sobie, że je kupię jak w końcu karta się odwróci xD
Teraz jak mam kasę to sobie uświadomiłem, że w sumie to ich nie potrzebuje xD syndrom dziada xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wieecie, ja to jak chce sobie coś kupić, nie? To se kupuje kuhwa, a jak chce coś zjeść - to jem! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: bardzo często się tak czuję. Dlatego zanim kupię coś droższego, to zastanowię się dziesięć razy czy na pewno tego potrzebuję, żeby jak najbardziej zminimalizować szansę na to głupie uczucie.
I tak - u siebie nazwałabym to syndromem biedaka, który niestety wyniosłam z domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Ja natomiast mam inaczej. Jak coś chcę kupić, to pierwsze co to super. Znajdę i na to czas. Po zakupie sprzętu, po jakimś czasie odkładam na półkę lub używam w formie okrojonej ze względu na brak czasu. Np. konsola NVidia Shield..., Tak na niej gram, że uruchomiłem że dwie gry i przestałem (grać padem w Wofensteina czy FarCry to rzeźnia, wiem mogę myszkę i klawiaturę podpiąć, ale nie mam kiedy) - oglądam
  • Odpowiedz