Wpis z mikrobloga

  • 37
Dostałam #wykopaka! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bardzo dziękuję mirabelce @Valarin za super prezent! Każdy jego element trafiony w punkt, a krótki list sprawił mi ogromną przyjemność (już zapomniałam jak to jest czytać listy, które nie są mailami). Dostałam więc czerwony mikołajowy kocyk, by nie było mi zimno podczas grania na ps, duuuuży świąteczny kubek na herbatkę z cytryną (dzięki czemu pozbędę się takiego brzydkiego wiadra Nescafe - trzymanego w domu tylko ze względu na pojemność), piwerko Miętowa Panienka (nie znam, ale wiem, że będzie mi smakować, bo jest na amerykańskich chmielach, doprawione werbeną i miętą <3), zestaw do świątecznych muffinek (ideolo! Kocham piec, a muffiny robię słodkie i wytrawne bez przepisu, z zamknięty oczami), do tego świąteczne gadżety i słodycze. Przyznam bez bicia, że części już nie ma i nie wiem, jak to się stało...

Cała paczka była bardzo gustownie zapakowana w świąteczny papier z rozmaitymi ozdobami. Aż mi się głupio zrobiło, że moja paka jest po prostu szara i teraz na bank to zmienię.

Dziękuję, Mirabelko! Wprowadziłaś mnie w naprawdę fajny, świąteczny nastrój!!! ()
izawoj - Dostałam #wykopaka! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
Bardzo dziękuję mirabelce @Valarin za supe...

źródło: comment_avIdQ2ovNtNCtyN1GNotkJddjv7WymwT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 7
Leżę już zawinięta mikołajkowo w koc jak ludzka glizda (nie mylić z glisdą) i mówię Wam dobranoc, polecając moją nadawczynię i wykopocztę, czy tam pakę. Dziękuję organizatorom i każdemu życzę takich pozytywnych wrażeń z akcji. :-)
  • Odpowiedz