Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich – CASHBACK od BOOKING.COM – czyli zwrot kasy za dokonaną rezerwację w serwisie Booking.com na hotele i wszystkie inne obiekty ! Dla nowych i starych klientów Booking! :) Idealne by zaoszczędzić na #objazdowce czy #trip.

Jak to działa? Pełne info poniżej bez żadnej ściemy:

1.Rozpoczynasz rezerwację od mojego reflinka – czyli zaproszenia. Wchodzisz, wyświetla Ci się strona główna Booking, a na niej informacja o rodzaju nagrody jaką możesz otrzymać po powrocie.
2. Szukasz obiektu jaki Cię Interesuje – rezerwujesz.
3. Dostajesz potwierdzenie rezerwacji na emaila, a w nim pod kwotą rezerwacji info o nagrodzie jaka zostanie Ci przekazana po powrocie.
4. Jedziesz na urlop a od momentu wymeldowania Booking zaczyna przetwarzać Twoją nagrodę. Po 2-3 tygodniach Booking przelewa Ci kasę na konto, czasem może to potrwać dłużej (według ich regulaminu od 30-60 dni roboczych). Z reguły szybciej to trwa ;)

KILKA ZASAD :

1. Należy posiadać konto na Booking by skorzystać z CASHBACK’u.

2. Należy mieć podpiętą kartę płatniczą pod swoje konto (debetówka,kredytówka – bez znaczenia) – i zaznaczyć opcję „UŻYJ TEJ KARTY DO WYPŁACENIA NAGRODY”

3. Każdy rodzaj zwrotu zostanie wypłacony jeśli osiągniecie odpowiednio minimalną kwotę rezerwacji <= tego trzeba pilnować.

#rozdajo Zostało mi już tylko 3 rodzaje Refów <-- czyli jeszcze 3 razy możecie otrzymać zwrot za swoje rezerwacje na JEDNYM koncie Booking.

Wartości zwrotów:

50 zł zwrotu przy rezerwacji od 101 zł
10 % twojej wartości rezerwacji - bez górnego limitu w róznych walutach

~~~~INFO DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH JUŻ ZE ZWROTÓW #booking :~~

Istnieje możliwość skorzystania drugi, trzeci,czwarty raz itd. ze ZWROTÓW na tym SAMYM koncie, na którym otrzymaliście już zwrot – jest LUKA, która to umożliwia.Metoda obarczona lekkim ryzykiem – ale działa do tej pory bez zarzutu !

Pytania? Zapraszam na ====> PRIV.

#bookingcom #podrozujzwykopem #cashback #noclegi #turystyka #tanieloty #kodyrabatowe #wakacje #hotel
#booking
  • 5
Jako, że booking próbuje mnie zrobić w ciula to spytam się czy może spotkałeś się z podobną sytuacją.

W połowie listopada złożyłem rezerwację z użyciem kodu na 100 zł przy rezerwacji na min. 300 zł. Kwota mojej rezerwacji wynosiła 600 zł.

Pobyt miał miejsce na początku grudnia i do 16 grudnia ta nagroda została przetwarzana.
16 grudnia dostałem maila od bookingu, że nagroda została wypłacona - jednak dzień później na koncie nie