Wpis z mikrobloga

Mirki, coraz bliżej święta, to w końcu pojawi się coś pod tagiem #ateistacomingout

Ostatnio pojawił mi się w domu gówniak, to i siłą rzeczy było na wszystko mniej czasu. W związku z tym zatroskana teściowa zapytała mnie, czy mamy już opłatek. Odpowiedziałem, że nie, ale przeciez to nie problem, bo w galeriach dzieciaki chodzą przebrane za aniołki i w każdej chwili można podejść i kupić.

Mirki nawet przez myśl mi nie przeszło, że taką odpowiedzią można zacząć gównoburzę.

Otóż teściowa stwierdziła na to, że opłatka się nie kupuje, a poza tym taki opłatek od dziecio-aniołka z galerii handlowej jest NIEPOŚWIENCONY.

I tutaj mimowolnie się uśmiechnąłem pod nosem (co wyraźnie #!$%@?ło teściową) , pominąłem kwestię świętości opłatka i zapytałem czy faktycznie się księdzu za opłatek nie płaci? I wiecie co? Nie, bo to kościelny roznosi xD A koscielnemu się nie płaci? Płaci się. Stwierdziłem, że ja to bym wolał już kupić w galerii bo tam, przynajmniej oficjalnie, pieniądze idą na jakieś cele charytatywne. Teściowa już wyraźnie #!$%@? odparła że na jakiegoś złodzieja idą a nie na cele charytatywne. A tak to sobie kościelny zarobi xD

Pamiętajcie - dziewczynki przebrane za aniołki sprzedające opłatek w galerii to wyslannicy szatana i robią na tego złodzieja prywaciarza.

Wspierajcie swoich kościelnych, którzy Wam przynoszą jedyny prawilny, wyświęcony opłatek.

A teraz czekam jak teściowa zadzwoni do mojej żony xD

#muremzakoscielnym #ateistacomingout #bekazkatoli
Pobierz GrammarNazi - Mirki, coraz bliżej święta, to w końcu pojawi się coś pod tagiem #ateis...
źródło: comment_oS3x1KGPRsQTI97h9jlPZFo7TmFDchD0.jpg
  • 31
@mikeeho Nie zrozumiałeś wpisu. Ja się nie srałem, po prostu powiedziałem że mogę kupić w galerii, to teściowa się obraziła, bo jak to tak. Mi nawet do głowy nie przyszło, że powiedziałem coś nie tak. No i rozsmieszylo mnie jej myślenie, ale jej tego nie powiedziałem, bo i na co mi wchodzenie w dyskusję na temat religii z teściową.
@GrammarNazi: W GALERI OFCJALNIE 10% IDZIE NA CELU CHARYTATYWNE
Była o to gówno burza na fejsie na białych kołnierzykach. W skrócie te wszystkie aniołki galeriane podlegają pod jednego kolesia a on wyciągnął już z tego kilkadziesiąt milionów