Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie ważne co zrobicie to i tak #!$%@? znajomość? Ja zawsze #!$%@? w rozmowie coś takiego, co od razu zniechęci dziewczynę do mnie. Jak mi czasami idzie dobrze to czuje się jakbym stapał po cienkim lodzie. Dzisiaj chyba spieprzylem dobrze zapowiadajaca sie znajomość, udało mi się umówić z nią na dwie randki, ale dzisiaj oczywiście musiałem się wykazać moim #!$%@?. W rpgach miałbym social skilla chyba na -96

#tinder #przegryw #zalesie
  • 11
@kisieloovy wolę nie pisać, bo mi się żenada włącza, w skrócie to jestem idiotą i nie potrafiłem poprowadzić ciekawie rozmowy tylko odpisywałem jakoś tak bez ładu. Co gorsze to ona dzisiaj do mnie napisała.
@Cybher1: Nie bądź omega3, ani nie użalaj się nad sobą chłopie, jak nie spróbujesz to nie nie dowiesz, a jak #!$%@? coś co jest aktualnie już #!$%@? no to cóż, życie. Czekam jutro na info i liczę ze napiszesz jak człowiek, a nie schowasz ogon jak samiec beta, pozdro Mireczku
@Cybher1: a ja specjalnie gadam do dziewczyn jakieś bzdury lub fakty które mogą się nie spodobać.(np. szkaluje kobiety że śa głupsze i gorsze w WSZYSTKIm xD) i nigdy nie miałem z tego tytułu jakiś nieprzyjemności, a jakbym miał mieć to tym lepiej dla mnie bo nie chciałbym z kimś takim utrzymywać znajomości. Polecam ten styl życia.