Wpis z mikrobloga

#neuropa #euroweek

Wiecie co śmieszy mnie najbardziej?

Organizacja o nieposzlakowanej opinii od 24 lat organizuje eventy. Zbiera się #!$%@? gang piwniczaków, wstawia na wykop fotki i rozkręca aferę.

Jak #!$%@? sądzicie? Ilu nauczycieli zaryzykowałoby swoje stanowiska, gdyby wiedzieli, że na tych eventach dochodzi do wykorzystywania ich podopiecznych?

Jak sądzicie? Dlaczego wcześniej nie słyszeliście o tym wydarzeniu? Czy głównym powodem mogło być to, że rodzice nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń co do samej organizacji?

Jak sądzicie? Ilu ojców pozwoliłoby pojechać swoim córkom na takie eventy, gdyby mieli chociaż cień podejrzeń, że ich córki mogą być ofiarami wykorzystywania seksualnego?

Jak sądzicie, dlaczego do tej pory tym wydarzeniem nie zainteresowały się żadne służby?

Jak sądzicie, dlaczego na fejsbuku, stronach internetowych, opisujących wydarzenie są same pozytywne opinie rodziców?

Wszędzie widzicie spiski i najazd arabów. Są oni częścią naszego kontynentu, czy wam to się podoba czy nie. Nie wszyscy islamiści gwałcą dzieci, tak samo jak nie każdy ksiądz jest pedofilem.

Ale żeby dojść do takich wniosków, trzeba mieć choć szczątki rozumu.

Sknerus chciał rozkręcić gownoburze i będzie ją miał. Powodzenia w sądzie.
  • 66
Wszędzie widzicie spiski i najazd arabów. Są oni częścią naszego kontynentu, czy wam to się podoba czy nie. Nie wszyscy islamiści gwałcą dzieci, tak samo jak nie każdy ksiądz jest pedofilem.


@Maliszak: gadał dziad do obrazu, niektórzy są jak myszy pod miotłą, pewnie nawet w nocy mają koszmary i islamie, rzucisz takiemu w tytule "muzułmanin znowu..." a wykopie nawet nie patrząc w artykuł
Ilu ojców pozwoliłoby pojechać swoim córkom na takie eventy, gdyby mieli chociaż cień podejrzeń, że ich córki mogą być ofiarami wykorzystywania seksualnego?


@Maliszak: Tak mi się tylko przypomniało, że niektórzy rodzice dzieci śpiewających w Poznańskich Słowikach posyłali tam swoje pociechy pomimo, że wiedzieli, że dyrygent jest pedofilem. Bo kariera.
Jak sądzicie? Ilu ojców pozwoliłoby pojechać swoim córkom na takie eventy, gdyby mieli chociaż cień podejrzeń, że ich córki mogą być ofiarami wykorzystywania seksualnego?

@Maliszak: yhy, już to widzę jak 12 latka zaraz po powrocie pierwsze co zrobi to poleci i pochwali się ojcu co za egzotyczna przygoda ją tam spotkała xD
ale z ciebie jest dzban

zresztą tu nie chodzi o wykorzystywanie seksualne bo to sytuacja win-win dla niej i
@Maliszak: przecież do niczego nie dochodzi i nawet te wykopki, które kręcą tę idiotyczną gownoburzę dobrze o tym wiedzą, po prostu te fotki mają potencjał żeby na ich podstawie ruszyć z tą śmieszną zaściankową propagandą od której czasem odechciewa się wchodzić na ten portal. Nie ma sensu się do tego ustosunkowywać nawet, ci którzy wykopują tę aferę to banda trolli i debili
@Tomo95b: po pierwsze: to mój screen.

po drugie, nie przeczytałeś tego, co w tamtym wpisie napisałem, więc albo jesteś niewiarygodnym kretynem, albo kolejną manipulującą pałą. entualnie trollujesz a ja jestem zbyt zmęczony, żeby to zrozumieć. Wpis jest autorstwa przytulanej dziewczynki. I to ona napisała "super piękna and sexy, tiky wiki, cośtamcośtam".

Głąbie.