Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W życiu bym nie wpadł na to, że moja dziewczyna podgląda moje wiadomości na fb. Wpadła przez robienie mi wyrzutów używając dokładnie tych samych słów, które wysłałem wczoraj do innych ludzi. Zanim pozmieniam hasła i zrobię aferę muszę się upewnić. Potrzebny mi jakiś dobry bait. Wolałbym coś bez wymyślania zdrady, bo się potem mogę z tego nie wytłumaczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Piszę z anonimowych, bo jej najlepsza psiapsióła ma tu konto i zna moj nick.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: planujesz oświadczyny, kupic coś drogiego, wygrałeś w lotto ze 200k. Zdrady omijaj... to gowno może śmierdzieć;) ubzdura sobie jakies ze niedostrzegalna wcześniej tych sygnałów i juz po zaufaniu xD
Albo napisz kumplowi ze w pracy jest jakaś loteria/konkurs i dostałeś sie do finału i możesz zdobyć jakaś nagrodę/wycieczkę :)
Po kilku dniach jej powiedz ze chcesz jej coś powiedziec xD i obserwuj reakcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób fejk konto z jakąś fajną loszką żeby się zainteresowała tą rozmowa, gdy tylko znów wbije ci na konto i napisz wiadomość w stylu"To dziwne, że moja dziewczyna nie ufa mi do tego stopnia, że musi czytać moje wiadomości. "( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania Z tym HIVEM to też ostrożnie, bo sobie ona ubzdura, że miałeś kogoś na boku i się zaraziłeś. Lepsze są pomysły, że coś kupiłeś czy dopiero zamierzasz, dom, samochód, drogą biżuterie, wycieczkę, tylko musi być to coś co ją ruszy. Powodzenia
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz do znajomych takawiadomość. "Posłuchaj mnie uważnie.Piszę, aby się pożegnać. jutro o 19:45 mam samolot do meksyku.
Bilet dostanę zaraz na e mail. Od jutra nazywam się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i przybieram tożsamość rosyjskiego imigranta z Rumuni.
Będę pracował w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Zapominam o starym życiu i się nie wychylam, zrywam wszystkie kontakty, nawet te z obsługą klietna Polsatu.