Wpis z mikrobloga

Czołem, potrzebuję porady!
Słowem wstępu, mój związek z różowym wszedł w taki etap, że nieubłaganie zbliża się moment zaklepania jej dla siebie poprzez jakiś pierścionek. No ale nie o tym. Razem z nią, uważamy że faceci, którzy decydują się oświadczyć przed rodziną, w boże narodzenie to wieśniacy. No i mam w planach zrobienie jej incepcji, żeby myślała, że chce to zrobić. No i tu pojawia się moje pytanie, jakie małe sygnały mógłbym zostawiać?
W planach mam zostawianie otwartych stron jakichś jubilerów na pierścionkach i paniczne ich wyłączanie przy niej, oraz inne akcje dywersyjne przy jakichkolwiek sklepach jubilerskich. Oczywiście inny prezent zapakuje jej tak, żeby wyglądało jakby był w środku piercionek, i przypadkiem uklękne gdy będzie go otwierać. Macie może jeszcze jakieś pomysły?
#zwiazki #heheszki #zareczyny
  • 89
@Geldon: A oświadczyny w wigilię, może są wieśniackie ale za to bardzo wygodne i oszczędne. I odchodzą dylematy, czy zaprosić gdzieś rodziców razem z dziewczyną, czy też powinna to być bardziej prywatna sytuacja, sam na sam itd.
@r4do5: W sensie, wybacz. Nie chciałem, aby to co napisałem miało pejoratywny wydźwięk. Tylko teraz mnie ciekawi - dlaczego oszczędność i dlaczego to robić przy rodzinie?
@Geldon: Jest chyba zwyczaj pytania się rodziców dziewczyny o błogosławieństwo/rękę. W dawnych czasach rodzice potrafili się poważnie obrazić, gdy się ich nie zapytało jak pierwszych.
via Android
  • 3
@Infamiee Świetne, tylko mi nie chodzi już o sam akt końcowy, tylko sprawić żeby uwierzyła że takie coś może się stać. I żeby walczyła w niej aż do świąt ta pewność że nie zrobię czegoś tak wieśniaczego, z tym wszystkim co sugerowałem