Wpis z mikrobloga

Czołem, potrzebuję porady!
Słowem wstępu, mój związek z różowym wszedł w taki etap, że nieubłaganie zbliża się moment zaklepania jej dla siebie poprzez jakiś pierścionek. No ale nie o tym. Razem z nią, uważamy że faceci, którzy decydują się oświadczyć przed rodziną, w boże narodzenie to wieśniacy. No i mam w planach zrobienie jej incepcji, żeby myślała, że chce to zrobić. No i tu pojawia się moje pytanie, jakie małe sygnały mógłbym zostawiać?
W planach mam zostawianie otwartych stron jakichś jubilerów na pierścionkach i paniczne ich wyłączanie przy niej, oraz inne akcje dywersyjne przy jakichkolwiek sklepach jubilerskich. Oczywiście inny prezent zapakuje jej tak, żeby wyglądało jakby był w środku piercionek, i przypadkiem uklękne gdy będzie go otwierać. Macie może jeszcze jakieś pomysły?
#zwiazki #heheszki #zareczyny
  • 89
@Infamiee no oczywiście, ale muszę mieć pod to podkład. Żeby była w stanie uwierzyć na sekundę, że zrobię coś takiego. I jak na razie mam tylko to przeglądanie stron jubilerskich itp.
Ale wpadłem na lepszy pomysł właśnie - ma pewną przyjaciółkę która za żadne skarby nie utrzyma żadnej tajemnicy. Zapytam jej o rozmiar palca mojego różowego, i poproszę o dyskrecję ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Geldon: cholera. Chłopie. Uważaj. Kobiety są dziwne. Niby nie chcą, mówią, że wiocha, że nie potrzeba bla bla bla, a jak przychodzi co do czego, to otwiera im się w mózgu dawno zapomniana szufladka ze wzruszającymi akcjami z bajek Disneya i Bravo Girl. Żebyś niepotrzebnie nie zepsuł fajnej dziewczyny!

Daj jej kilka sygnałów, ale nie rób szopki do końca i nie odwalaj takiej grubej (masnej?) akcji jak napisał @Infamiee: z
@Dutch Oczywiście, że settler (ale każdemu się tak wydaje xD).

@Czarny_Klakier Bardzo dobry trop, dziekuje. jednak nie mogę tego użyć 1 do 1. W sensie pracowałem niegdyś sezonowo z biżuterią, dzięki czemu po pierwsze wiem, jak chore Apart ma ceny za co najwyżej średnia jakość (więc ona wie, że niczego od nich bym nie kupił) i po drugie, nadal mam kontakty pozwalające mi kupić biżuterię po cenie hurtowej.
@kotkaschrodingera może ja źle to opisałem na początku. Bo rzeczywiście to może tak wyglądać, jakbym chciał ją rozczarować. Nic bardziej mylnego, chodzi bardziej żeby pojawił się u niej mały nerw, że mogę się do czegoś takiego posunąć xD
@Geldon: nawet jeżeli ona mówi, że wiocha, to w rzeczywistości mogłaby liczyć na te oświadczyny. Motylki w brzuchu, niby wstyd i pszypau, ale jednak w końcu będzie narzeczoną. Taki hehe żarcik jest spoko tylko wtedy jeżeli wybieracie się gdzieś razem parę dni później, jakieś górki zwiedzanko cośtam i wtedy serio się jej oświadczysz. Ja bym stwierdziła, że nie traktujesz mnie poważnie i w sumie byłoby mi przykro mimo tego, że myślę
@Amestris no właśnie to raczej nie wystarczy. Mogliby wystarczyć, gdybyśmy nie dzielili opinii, co do oświadczyn tego konkretnego dnia. Ale jeden sygnał, nie wystarczy żeby jej to nawet przez myśl przeszło. Tego musi być aż tyle, żeby nie mogła tej myśli powstrzymać
@murzynekk ale proszę mnie tu nie wyjeżdżać z #logikarozowychpaskow. Nie o to prosiłem. Zbyt długo męczyłem się z poznawaniem indywidualnych cech kobiet, aby je potem wykorzystywać, żeby teraz mnie jakaś obca dziewczyna pouczała na mirko. Z całym szacunkiem ofc, dziękuję za Twą opinię, pamiętaj jednak że nie przesiadują tu jedynie mizogini i przegrywy ;) edit. Żeby mnie pouczała o kobiecie, z którą mam zamiar spędzić życie*