Wpis z mikrobloga

Czołem, potrzebuję porady!
Słowem wstępu, mój związek z różowym wszedł w taki etap, że nieubłaganie zbliża się moment zaklepania jej dla siebie poprzez jakiś pierścionek. No ale nie o tym. Razem z nią, uważamy że faceci, którzy decydują się oświadczyć przed rodziną, w boże narodzenie to wieśniacy. No i mam w planach zrobienie jej incepcji, żeby myślała, że chce to zrobić. No i tu pojawia się moje pytanie, jakie małe sygnały mógłbym zostawiać?
W planach mam zostawianie otwartych stron jakichś jubilerów na pierścionkach i paniczne ich wyłączanie przy niej, oraz inne akcje dywersyjne przy jakichkolwiek sklepach jubilerskich. Oczywiście inny prezent zapakuje jej tak, żeby wyglądało jakby był w środku piercionek, i przypadkiem uklękne gdy będzie go otwierać. Macie może jeszcze jakieś pomysły?
#zwiazki #heheszki #zareczyny
  • 89
@k___b to uklęknięcie może niepotrzebnie dodałem. Nie chodzi o taki teatralny gest czy coś, tylko np klęczenie obok choinki gdy będziemy prezenty spod niej wyciągać. Rzeczywiście, jak patrzę co jest napisane, to brzmi trochę jakby to.mialo być robione przed całą rodziną, na pełnej #!$%@?. A to byłoby niefajne
@Geldon bo jak Ciebie kocha to nawet przy rodzinie by powiedziała "tak", a jak się wygłupi i na ukleknięcie się rozpłacze i powie "tak", a Ty przy wszystkich "ale co? O co chodzi?" to będzie smutna, na pewno. Jeszcze jakby przed rodziną to miałaby prawo czuć się upokorzona.

Jak chcesz zrobić żarcik to inaczej to rozgryź, ale bez klękania, naprawdę. I jeśli rzeczywiście chcesz na prawdę za jakiś czas ją poprosić o
@Geldon: mów często, że ją kochasz, powiedz żeby miała zrobione paznokcie na ten dzień, jak masz rodzeństwo to przy jakiejś okazji niech zapyta różową czy na pewno chce być w waszej rodzinie itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Geldon: skąd miałam wiedzieć że nie będziesz klękać, może przeczytałam to za szybko ale przed oczami stanął mi obrazek że klękasz przed całą rodzinę i prank i myślisz że swietny pomysł XD i jak widzę po komentarzach nie tylko ja tak pomyślałam, nigdzie nie napisałeś że będziecie sami. (plus napisałeś że uznajecie że oświadczyny przed rodziną to wiocha i chcesz to upozorować, to czego się spodziewałeś?)
I nie wyciągaj pochopnych wniosków,
@MPXD Tutaj posypie głowę popiołem, bo to ja napisałem o uklęknięciu, a nie mam zamiaru tego robić. Tu nie chodzi o sam moment wigilii. Taki żart byłby prostacki, chodzi tylko o opakowanie najbliższych dni, tak żeby pomyślała iż mogę to zrobić.
@Geldon: a co zrobisz jak będzie taki plot-twist: zaczniesz robić te czary, dziewczyna się skapnie przed wigilią, i po prostu ci o tym powie w spokojny lub mniej spokojny sposób żebyś nie odwalał maniany a ty wtedy zaczynasz się tłumaczyć że to miał być taki żart xd że przecież też myślisz że to wiocha xd że nie chciałeś tego robić no przecież bym ci tego nie zrobił xd. I im bardziej
@MPXD wtedy mam dwa wyjścia. Albo powiem jej prawdę, zwyczajnie. I np pokaże tego posta jako dowód. Albo zrobię coś w stylu, że zacznę się gubić w zeznaniach, załamie się, zacznę płakać że to.miala być niespodzianka, że ją kocham i tak naprawdę to nie. Jeśli zapyta wcześniej, to powiem prawdę, bo nie byłoby dla mnie żadnej zabawy w czasie wigilii.
@Geldon: Przeczytałam tylko ok 10-15 komentarzy pod postem. Jednak powiem Ci jedno - jeśli chcesz ją upokorzyć, najpierw z nią skończ jak na mężczyznę przystało. Skończ związek. Ślub, rodzina, zobowiązania i możliwa Twoja przyszła rodzina (rodzice dziewczyny i jej krewni) to nie są odpowiedni odbiorcy Twojego "żartu". Zrobienie sobie "ubawu" z niej i z nich nie łatwo jest wymazać, a i wątpię żebyś radość z tego czerpał, w momencie gdy to
@Geldon: nie miałam na myśli w żaden sposób Cię obrazić, wiem, że oczywiście swoją kobietę bardzo dobrze znasz :) tylko trochę się przestraszyłam, bo może się źle poczuć, kiedy tak z niej zażartujesz. Na pewno zrozumie o co Ci chodziło, ale na początku serio może być zła, bo zostanie ośmieszona przy innych, a do tego oszukałeś ją w kwestii bycia z nią na całe życie, bo naprawdę może na coś liczyć
@Geldon: W przeglądarce w historii dużo stron jubilerskich - potem zaczną Ci wyskakiwać z automatu reklamy pierścionków - od razu będzie podejrzane. Mozesz też rzucić temat delikatnie jej przyjaciółce - w stylu "mam coś niesamowitego na święta dla X, na pewno umrze ze szczęścia w tym roku itp"