Wpis z mikrobloga

Czołem, potrzebuję porady!
Słowem wstępu, mój związek z różowym wszedł w taki etap, że nieubłaganie zbliża się moment zaklepania jej dla siebie poprzez jakiś pierścionek. No ale nie o tym. Razem z nią, uważamy że faceci, którzy decydują się oświadczyć przed rodziną, w boże narodzenie to wieśniacy. No i mam w planach zrobienie jej incepcji, żeby myślała, że chce to zrobić. No i tu pojawia się moje pytanie, jakie małe sygnały mógłbym zostawiać?
W planach mam zostawianie otwartych stron jakichś jubilerów na pierścionkach i paniczne ich wyłączanie przy niej, oraz inne akcje dywersyjne przy jakichkolwiek sklepach jubilerskich. Oczywiście inny prezent zapakuje jej tak, żeby wyglądało jakby był w środku piercionek, i przypadkiem uklękne gdy będzie go otwierać. Macie może jeszcze jakieś pomysły?
#zwiazki #heheszki #zareczyny
  • 89
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pawel-adamczak Bo mam dla niej zajebisty prezent. I chcę, żeby oprócz radości, odczuła też ulgę otwierając go. Ze to nie pierścionek. No i przede wszystkim dlatego, że mogę xD
  • Odpowiedz
@Geldon: zły pomysł, pomyślałeś o reakcji dziewczyny, ale rodzina może w tym momencie pomyśleć swoje i jak wyjdzie że to nie to dziewczyna może się poczuć zażenowana, że rodzina pomyślała że robisz sobie z niej jaja w tak ważnej sprawie. Nikt nie lubi litości, a jeśli rodzina wierzy w takie bajki to mogą potem sobie szeptać "oj biedna" "już myślałam" "ale se z niej zażartował". Można olać, ale po co
  • Odpowiedz
@Geldon: podpytaj w co planuje się ubrać i bez względu na odpowiedź zasugeruj, żeby może coś bardziej odświętnego na Taką okazję :) albo nawiąż jakoś do otwierania prezentów, że to taki ważny moment, czy na pewno wszyscy są już gotowi. Może zasugeruj, że kupicie szampana zamiast wina do kolacji xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MPXD o

@i_net
Nikt nie będzie przecież klękać przy wigilii. Jezu dziewczyny, ja wiem że jesteście stworzone tak, aby podchodzić do wszystkiego bardziej uczuciowo, ale życia tak trudno zrozumieć, że istnieje ktoś kto jest tej samej płci co Wy,ale funkcjonuje inaczej?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@i_net [akcent Szweda mówiącego po polsku on] Raczej będą, bo mam zamiar go tak zajebiście przygotować, aby faceci klaskali jajami a kobiety cyckami z zachwytu. [akcent Szweda mówiącego po polsku off]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geldon: jeżeli ma słaby sen to zmierz jej palec xD a jak się obudzi to udawaj zmieszanego (ale nie wstrząśniętego) xD

Jak prowadzisz kalendarz, zapisz sobie coś w stylu "odbiór pierścionka - 22.12 - PAMIĘTAĆ!!! WAŻNE" i zostaw na wierzchu
  • Odpowiedz
  • 3
@Geldon biedna jak Ci powie "tak", a tam nic nie będzie i będzie czuła, że z siebie głupiutką zrobiła przed rodziną, chyba, że zrobisz to sam na sam i zaskoczysz po chwili prawdziwym to będzie szczęśliwa.
Nie nadużywaj w ten sposób zaufania
  • Odpowiedz