Wpis z mikrobloga

Uwaga robię #rozdajo i to nie raków (tym razem).

Z okazji zbliżających się świąt mam do rozdania 3 sztuki nowego modelu zegarka Casio G-sus (czyt. dżi-zas), które z dokładnością co do minuty odliczają każdą sekundę, która nieubłaganie mija przybliżając was do nieuniknionego końca waszego bezsensownego żywota. Jak wygrasz to możesz np. dać go dziecku pod choinkę, niech się uczy gówniak, że choćby się zesrał to i tak umrze. Memento mori, skuhwysynu!
Zegarek posiada następujące funkcje:
-odlicza czas do spotkania ze Stwórcą, teraz i w godzinę śmierci waszej,
-wybija pełną godzinę jak Pancerna Pięść Dzieciątka Jezus wybija zęby wszystkim je*anym grzesznikom,
-super twarde szkiełko mineralne z możliwością wstawienia mini witrażu,
-posiada wbudowany kalendarz, który przypomina, że też w niego kopniesz,
- tarcza podświetlana światłością wiekuistą, oświetli ci nawet drogę jak będziesz szedł ciemną doliną i nawet zła się nie ulękniesz,
- daję +50 procent do mocy każdego sakramentu GRATIS!!!1!
-wzmacnia poczucie winy i wstydu za popełnione grzechy za każdym razem jak na niego spojrzysz i przypomnisz sobie, że Jezus postąpiłby inaczej,
-chroni przed grzechem autosodomii (obija nadgarstki),
-dla prawo i leworęcznych, a jak twoje dziecko z tylko Mi znanego powodu nie ma rączek to niech se nosi na kostce albo na szyi na sznurku, nie wiem, wymyślisz coś, brak kończyn górnych nie jest żadną wymówką,
-KUHWA JAKI CZADOWY A NIE JAKIEŚ GÓWNIANE ROLEXY OD SZATANA!!!1

Wpis plusują ci, co:
-jeszcze żyją,
-nie wstydzą się Chrystka albo
-nie wstydzą się być cebulakami i plusują każde #rozdajo, bo a nuż się trafi coś za darmo, co z tego że mam pińcet zegarków, z czego 3/4 leży w szufladzie bo bateria się skończyła, a ten zegarek mógłby wygrać ktoś potrzebujący- jak wygram to albo sprzedam na allegro albo dam komuś i prezent z głowy a kapucha w kieszeni hehehe kuhwa jego mać.

Zegarki są również do kupienia w każdym dobrym sklepie z dewiantnocaljami w cenie co łaska ale nie mniej niż 30 srebrników.

#

Pobierz
źródło: comment_TUDRqYUGI46Qe5eorGTNUduIp4UR4uYO.jpg
  • 64
Bardzo interesuje mnie ten mini-witraż. Czy takowy jest możliwy do nabycia w zestawie z zegarkiem? Jeśli tak, to czy jest do niego dołączona instrukcja montażu?
Bardzo interesuje mnie ten mini-witraż. Czy takowy jest możliwy do nabycia w zestawie z zegarkiem? Jeśli tak, to czy jest do niego dołączona instrukcja montażu?

@Z0v_ mini-witraże robione są na zamówienie lub dołączane w zestawie do samodzielnego montażu. Instrukcja przychodzi wtedy w postaci objawienia.