Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, mam problem z moją wagą. Mam 17 lat, ~180cm wzrostu i uwaga, 53.2KG. Nie wiem za bardzo co mam zrobić żeby przytyć. Chodzę od miesiąca na siłownię, coś tam się zmieniło(nie wagowo), ale dalej chudy jak cholera(żeby nie było, nie spodziewałem się efektów po miesiącu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Co, mam dowalać jakieś białko serwatkowe, serio, nie wiem. Pewno jem za mało i nie odpowiednie rzeczy. Jakieś porady?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #mikrokoksy #silownia #dieta #waga

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mirki, mam problem z moją wagą....

źródło: comment_frjblFbhN5LACdrCMRKDnoiia35WxZ45.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czujesz może nudności, osłabienie (brak/mniejsza "pompa" na siłowni) lub częstsze biegunki/zatwardzenia? Rozważyłbym... istnienie tasiemca.

A genetyka jak? W rodzinie wszyscy szczupli? Czasami tego nie przeskoczysz. Zawsze możesz też pójść do dietetyka - zważy Cię i rozpisze dietę na masę. Koszt nie powinien być bardzo duży. Jeśli dobrze pamiętam, to u mojej rodzicielki coś koło stówy - dostała tam cały jadłospis na miesiąc.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jedz dużo wszystkiego co lubisz, może być śmieciowe żarcie żebyś się przyzwyczaił do nadwyżki kalorycznej łatwiej i jak lubisz mleko to pij 2L dziennie. Celuj na ten moment w jakieś 2800-3000kcal dziennie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Idź do dietetyka. Ogarnie Ci dietę i dobierze odpowiednie produkty. Nie czytaj rzeczy w stylu "jedz wszystko co masz pod nosem" bo się po prostu zalejesz tłuszczem i będziesz spasły.
2. Ogarnij sobie trenera personalnego na chociaż miesiąc. Poprawisz dużo błędów przy ćwiczeniach i zwiększysz efektywność treningów.
3. Nie czytaj anonimowych specjalistów w internecie bo więcej sobie tylko krzywdy narobisz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Naucz się szukać, serio. Na sfd i kfd jest chyba wszystko w tym temacie. Weź sobie trenera personalnego żeby cię nauczył jak poprawnie ćwiczyć. Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądasz, kiedyś ważyłem 55 przy 170 i byłem #!$%@? chudy i słaby.
  • Odpowiedz
Nie czytaj rzeczy w stylu "jedz wszystko co masz pod nosem" bo się po prostu zalejesz tłuszczem i będziesz spasły.


@arkadiusz94: już widzę jak gość 180/53 nagle robi się spasły i otyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam miałem identyczne wymiary niecałe 3 lata temu, jem wszystko co chcę waga 76kg i nadal jestem chudy (ćwiczę regularnie ofc)
  • Odpowiedz
@axaha: za mało. Ja potrzebuje gdzieś ze 4k kalorii żeby zwiększyć masę przy 177cm/58.5kg. Męczące jest to #!$%@? bo już się nie chce tyle #!$%@? nie mówiąc już o czasie zmarnowanym na gotowanie czy hajsie na żarcie.

@kamilm119: fast food wbrew pozorom to dobra opcja w tym przypadku

Do 30 metabolizm powinien się obniżyć i będzie łatwiej zrobic masę.
  • Odpowiedz