Wpis z mikrobloga

Mirki pomożecie? Szukam nowego hobby, żeby jakoś urozmaicić swoje nudne życie. Macie jakieś propozycje?(w granicach rozsądku i nie wielkiego budżetu np jeżdżenie sportowymi samochodami odpada albo zakup drogiego aparatu do zdjęć) Najlepiej coś co można zacząć od czegoś małego i z czasem rozwinąć to w coś dużego. Z podanych propozycji wybiorę kilka np. 5 i zdam relację za 2 miesiące.
#pomocy #hobby #przegryw
Pobierz DoktorNauk - Mirki pomożecie? Szukam nowego hobby, żeby jakoś urozmaicić swoje nudne ...
źródło: comment_USxsUPX6eMYuPaz1uUU7TlA7dOBv1tFK.jpg
  • 60
@DoktorNauk możesz zacząć jeździć na desce :D pogoda teraz może średnio sprzyja ale jak jest sucho to jak najbardziej można. Łyżwiarze jakoś jeżdżą na mrozie :D Jakbym mógł, to każdemu spod tagu #przegryw bym to polecił
- fajny sposób, by się trochę poruszać
- ciekawsze niż bieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- można poznać dużo ciekawych ludzi. Strasznie duzo obecnie zaczyna i jest dużo żółtodziobówb a w takim
@Zoxico: Za dzieciaka jeździłem trochę, chciałem być jak Tony Hawk jednak jak kilka razy jebnąłem głową o rampę to mi się odwidziało xd To jest dobry pomysł żeby wrócić do deski (w trochę mniej wyczynowym stylu) tylko jednak wolałbym robić to w lato bo nie mam zaufania do NFZ'tu

A balisong flipping jednak za bardzo zżyty jestem z moimi palcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)