Wpis z mikrobloga

Mirki pomożecie? Szukam nowego hobby, żeby jakoś urozmaicić swoje nudne życie. Macie jakieś propozycje?(w granicach rozsądku i nie wielkiego budżetu np jeżdżenie sportowymi samochodami odpada albo zakup drogiego aparatu do zdjęć) Najlepiej coś co można zacząć od czegoś małego i z czasem rozwinąć to w coś dużego. Z podanych propozycji wybiorę kilka np. 5 i zdam relację za 2 miesiące.
#pomocy #hobby #przegryw
DoktorNauk - Mirki pomożecie? Szukam nowego hobby, żeby jakoś urozmaicić swoje nudne ...

źródło: comment_USxsUPX6eMYuPaz1uUU7TlA7dOBv1tFK.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Strzelectwo. Zależy co chcesz, od pneumatycznego poprzez neurobalistyczne po czarnoprochowe i ostatecznie broń palna, ostatecznie bo trzeba wyrabiać pozwolenia. W każdym mieście są grupy z którymi można sobie postrzelać, są zawody na których można rywalizować i poznać innych ludzi, no i są fora tematyczne na których można sobie popisać i nawet umówić się na spotkanie integracyjne.
  • Odpowiedz
@S_____: Strzelam czasem z wiatrówki i jest to przyjemne zajęcie a w perspektywie czasu myślę by wybrać się na strzelnice bo jednak wyrabianie pozwolenia i posiadanie własnego sprzętu jest na tą chwilę kosztowne i czasochłonne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: oo, no widzisz :D Jak jeździłeś na desce już za dzieciaka, to możesz śmiało wrócić. Na szczęście nie trzeba skakać po rampach, by mieć z tego frajdę ;)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Nie wiem z którego regionu Polski jesteś ale są organizowane zawody HFT i jest tam całkiem miło. Jeżeli masz trochę więcej samozaparcia to są zawody FT ale tam to już nie jest miło, bo wszyscy przyjeżdżają tam rywalizować, ale też można znaleźć kogoś do wspólnych rozmów.
Ja niestety nie jeżdżę ostatnio na żadne zawody bo znalazłem hobby w budowaniu własnego domu a to hobby jest czasochłonne i niestety drogie.
Też
  • Odpowiedz
Ziom. Lvl 33. Normalna praca na etat jako handlarzyna. Pytasz jakie pasje i zainteresowania? Podam pomysly po sobie: Latam na paralotni PG i PPG z licencją. Smigam yamaha R1 nałogowo (dokupie tez krosa). W domu mam studio nagrań z pomieszczeniem z adaptacją akustyczną i idzie mi calkiem calkiem :) mam drona wyscigowego ale koniecznie musisz zlozyc go sam, wiele frajdy! Czasem latam modelami szybowca i funfly jak mi sie nudzi albo na
  • Odpowiedz
@TroglodytaGerwazy: Bardzo fajnie tylko jak wyżej wymieniłem jestem studentem więc polatać to sobie mogę samolocikiem z papieru a pojeździć na rowerze albo od czasu do czasu autem ojca. Może za jakiś czas jak osiągnę taką stabilizację finansową jak ty to będę mógł sobie na takie fajne zajęcia pozwolić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: ano widzisz. Zatem jeśli nie chcesz być przegrywem, musisz mieć specjalizację i być w czymś dobry. Skoro tak, to jedyną drogą jest powiązanie poszukiwanego przez CIebie hobby i zainteresowania ze studiami i finalnie musi to być sposobem na zarabianie. Co studiujesz? Pracowałeś gdzieś już?
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: lubisz czytać? może historia? ja sam nie lubiłem jej kiedyś mocno, aż w pewnym momencie odkryłem, że nie lubię historii w wydaniu szkolnym, gdzie muszę znać historię od pierwszych wymiocin człowieka, aż do dziś. Jak sobie posegreguję ją na tematy, które mnie interesują i te, które nie, to można sporo czasu na nią poświęcić. Jak ogarniesz dobrą bibliotekę to czas spędzasz za całe 0 groszy, jak nie no to wydanie
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: chciałbym Ci doradzić, ale jesteś mega anty - wszystko. Wiesz jak kupiłem pierwszego glajta do latania będąc bezrobotnym? Sprzedałem modele RC. Skąd miałem na modele RC? Z żołdu :D tak, wojo. A 2 miesiące woja dzisiaj, to kilka dni w tesco jako dorywcza robota. A poza tym sprzedawałem choinki, sianokosy, pracowałem w sklepie modelarskim na kasie, pracowałem przy czyszczeniu felg za kilka PLN na godzine (więcej szlugów przepalałem, niż na
  • Odpowiedz