Wpis z mikrobloga

@Debil_Lesny: Czy pepe na twoim ma bluzę z Burzum? Jeśli tak, to chyba w podobnych klimatach muzycznych plątamy się po leśnym świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu akurat Jezioro Mucharskie (czy zalew, sami nie wiedza jak to nazwać) Aczkolwiek polecam na takie bliskie wycieczki Beskid Niski. Jest niedaleko, a na prawdę można się odciąć. Raz łaziłem po szlaku, całkiem poza sezonem, zwiedzając stare cmentarze i cerkwiska. Dosłownie
  • Odpowiedz
  • 2
@Bazarnia tak, to Burzum, słucham bardzo szerokiego rodzaju "kucmuzy" od rocka, do slam death metalu, ale Burzum bez cienia wątpliwości zalicza się do moich ulubionych zespołów. Chyba Weles nakierował Cię na mnie, bo akurat szukam miejsca w Polsce, gdzie w największym skrócie ludzi nie ma, a piękno natury jest żywe, a stare cmentarze wprost kocham, w takich miejscach czuje się coś, co trudno opisać. Dobra ale nie będę tu pierniczyć, odezwę się
  • Odpowiedz
@Federasta: taa, większość nie obchodzi nic poza plażą, hotelem i restauracją. Po prostu lubią odpocząć gdzieś gdzie jest ciepło i tyle, a jest hype na podróżowanie to tak to nazywają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tjaa... Każda interesuje się podróżami. Później pytasz się i wychodzi, że nic z danego regionu nie widziała poza hotelem.
Ja znam takie co jadą się dosłownie opalić a nie coś zobaczyć czy poznać.
  • Odpowiedz
@Debil_Lesny: az wiocha sobie napisac podroze.. :/ bo jestem osoba, ktora faktycznie podrozuje i to nie all inclusive :P Tylko staram sie jezdzic raz w roku w jakies egzotyczne miejsce i 2-3 razy w roku na przedluzone weekendy po Europie..
  • Odpowiedz
@okeito: to normalne podróżowanie, bo pewnie niesponsorowane. Nikt nie ma prawa wrzucać Ciebie do jakiegokolwiek wora, to ich zdanie(zazwyczaj napędzane niedowartościowaniem i kompleksami), ważne co Ty czujesz, a nie jakieś mirki i przegrywy xD
  • Odpowiedz