Wpis z mikrobloga

w ich języku "podróże" oznacza 7 dni all inclusive w hurghadzie :p

@Ytarka: To podobnie jak piszą, że interesują się gastronomią. Oczekujesz kogoś z.kim możesz się dzielić pasją gotowania, a dostaniesz kogoś kto lubi jeść hipsterskie żarcie w hispterskich knajpach.
  • Odpowiedz
  • 10
@Debil_Lesny i właśnie tu czuje się uwlaczona, bo nie wpisze nigdzie, że faktycznie interesują mnie podróże (nigdy w życiu nie byłam na zorganizowanej wycieczce, żadnego all inclusive, średnio raz na miesiąc - dwa staram się gdzieś wyskoczyć by zobaczyć możliwie najwięcej najniższym kosztem), bo nadal będę wrzucana do jednego worka z tymi co tu opisane. Jak żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@okeito: stwórz swój tag, pokaż te podróże, a mirko oceni, czy słusznie zostałaś wrzucona do jednego wora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli chodzi o mnie nie generalizuję, jedynie wytknąłem takie zjawisko
  • Odpowiedz
  • 7
@Debil_Lesny no i masz całkowitą rację, niestety spotykam te fanatyczki podróży, które całe wakacje spędzają w hotelu i hotelowym basenie (nad morzem, sic!)
Haha nie próbuję nic nikomu udowodnić, po prostu to przykre, że ląduje w jednym worku z pseudopodrozniczkami ;(
  • Odpowiedz
@marcelowy16: Widzisz, ja do tej pory nie znalazłam lepszej emotki wyrażającej to co czuję wciskając iksde :D
Ale zaraz, chwileczkę, czy to jest właśnie jakaś rocznica? I czy przypadkiem tym uzewnętrznieniem nie #!$%@?łeś sobie statystyki? :D
  • Odpowiedz