Wpis z mikrobloga

PS. Ubezpieczenie, mówi to panu coś?


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: I co, ubezpieczenie magicznie spłaci za ciebie 20 lat kredytu? Ubezpieczenia takich kredytów działają na zasadzie spłaty góra kilku rat, także zyskujesz może z pół roku spokoju. Bardzo często to za mało.

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Szkoda strzępić ryja, najlepiej palić głupa jak się skończą argumenty, co nie?
Szkoda strzępić ryja, najlepiej palić głupa jak się skończą argumenty, co nie?


@Hound: Ziom, to ty wmówiłeś sobie że jestem jakimś zwolennikiem kredytów, podczas gdy nim nie jestem XD i próbujesz mnie przekonywać do oczywistych rzeczy XD

Ja tylko tłumaczyłem ludziom wyżej jak wygląda formalny stan prawny, to wszystko, a najeżdżasz na mnie jak krzyżowcy na Konstantynopol XD
@krootki: no bo #!$%@? uczą tego w co drugiej szkole albo na studiach informatycznych xD Ostatnio rozmawialiśmy z doradcą kredytowym i się okazało, że zrobiła nas w #!$%@? w sprawie wzięcia kredytu hipotecznego także na remont mieszkania (części stałe, nie meble), więc w tym kraju nawet specjaliści #!$%@? wiedzą...
@BlogKredytowy lepiej kupować mieszkanie na 30 lat i nie ruszyć się z miejsca przez całe życie. W Niemczech większość ludzi wynajmuje mieszkania i to jest tak, że możesz sobie robić w mieszkaniu co chcesz. I nikt cię nie wyrzuci jak placisz. A na starość często kupują dom za miastem. A jak nie chcą domu to wynajmują sobie całe życie gdzie im wygodnie. I jakoś nikt nie placze, że nie ma kredytu i