Wpis z mikrobloga

@skorpion666: zazwyczaj jak ktos narzeka na poziom wykopu, hurr durr zjeby przegrywy klotnie programiscie 15k itd. To sam ma gowno do zaoferowania, wpisy bez krzty merytoryki, posty na zasadzie "zesralam sie i smierdzić itp.

Wystarczy jeden klik na nick, zeby, sie o tym przekonac.

A teraz zobacz kolego wrzucilem ci jednego screena, gdzie robisz cos co sam krytykujesz. A ty w odpowiedzi wlasnie wyslales mnie zebym z rodzicami film ogladal.

Jak
@kovalek2: szkoda, bo z początku wykop jawił mi się jako fajne miejsce. Ale tu jest jednak #!$%@?. Wchodzą tu młode umysły które się dopiero kształtują, i serio, tu mozna wpaść w depresje. Z jednej strony biedacy którzy chcą mieć ale wybierają tańsze rzeczy a potem nawzajem się brandzluja ze najlepsze, zaraz obok przegrywow. Do tego szkalowanie kobiet. Tu wychodzą najgorsze cechy
. Najlepsze wszystko co najtańsze. Zapomniałem wspomnieć o boskiej #biedronka


@skorpion666: Zapomniałeś jeszcze o uberze... bo kiedy normalny człowiek nie spojrzy nawet na to lub jedzie w ostateczności kiedy brak jest dostępnych taxi (z jakiejś normalnej korporacji) w okolicy... A takie wykopowe #!$%@?... wyniosły Ukraińca w prywatnym gracie bez stosownego OC, nie płacącego zusu i jazdzacego na nielegalnych przewozach... do statusu prawie Boga... bo ma 30groszy taniej za kilometr( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skorpion666: zgadzam się ze wszystkim co piszesz, natomiast widzę również, że za bardzo bierzesz do siebie wysrywy ludzi ograniczonych. Chodzi o to, że w ogóle bierzesz pod uwagę ich światopogląd oparty na agresji. Pozdrawiam mireczku