Wpis z mikrobloga

#xiaomi lepsze od #apple
Jim bean lepszy od #jackdaniels
#edifier lepszy od #bose
Wzrost ma znaczenie jak nie masz 180 jesteś nikim
Wszyscy ogarnieci zarabiają 15k miesiecznie reszta to nieudacznicy
Tyle się dowiedziałem z #wykop od kiedy tu jestem.
No i jeszcze ze jest coś takiego jak #przegryw. Izę takich zjebow jest tu większość. Świetny portal, nie ma co
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolega taksiarz czy ki diabeł?


@neib1: Oho płatne trole już się obudziły... zapomniałeś jeszcze dopisać tych standardowych formułek. No i szkoda że tylko to zauważyłeś w mojej wypowiedzi mimo że pisałem też o związkach... A z zawodu jestem bhpowcem jeśli ma to dla ciebie jakieś znaczenie... I tak samo jak bym w swoimi fachu nie akceptował nielegalnej konkurencji Ukraińców bez uprawnień BHP i pracujących na czarno... A że nie jestem
  • Odpowiedz
@neib1: Doskonale to widać w takich tematach jak polityka czy właśnie uber... kiedy np. jakiś wpis na Mirko czy wykop lub komentarz dodany o 3 w nocy... do rana ma naturalną równowagę plusów/minusów czy wykopów a potem w ciągu pół godziny zostaje masowo zminusowany/zakopany( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale oczywiście oprócz płatnych troli są też Pożyteczni idioci... których jest w sumie nawet wiecej( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: faktycznie wystarczy spojrzeć. Ty masz tu widzę powodzenie, dużo plusów, grasz na s-----------ą bramkę. Musisz być chyba niedowartościowany w prawdziwym życiu, tak zgaduje. Samo to ze dajesz jakies komentarze czy posty 7/7 w ilości po 30-40 dziennie. Odchodzisz od komputera i telefonu kiedykolwiek? A żona, dzieci? U mnie wymagają uwagi. A praca? Dojazd do pracy autem? Jeździsz autobusem czy busem? Mieszkasz z tata i mama?

Edit: ok widzę jesteś
  • Odpowiedz
Pare lat temu to był spoko portal z poradami, każdy Mirek był pomocny. Dzis nie dostaniesz tutaj nic
  • Odpowiedz