Wpis z mikrobloga

@jakosdajerade tzn dla mnie nie mówi nic odkrywczego, więc mimo tego, że się z nią zgadzam w jakiś kwestiach to nie wnosi to nic w moje życie xd zwłaszcza, że się pojawiają fajniejsze kanały np psycholoszka
  • Odpowiedz
To po prostu trochę nie fair, zwłaszcza że Awięc siedzi w nurcie commentary, a commentary ostro skrytykowało youtuberkę, która próbowała wylansować produkt swojego chłopaka udając, że nie ma z nim nic wspólnego, zamiast powiedzieć: "to produkt mojego chłopaka - kupujcie, lajkujcie"... wg mnie Awięc też mógł po prostu powiedzieć: "to moja koleżanka / dziewczyna", obczajcie jej kanał, bo wg mnie robi wartościowe rzeczy - albo zrobić po prostu standardowego crossa, co przyciągnęłoby
  • Odpowiedz
@Tox1c: Też racja. Ja tu widziałam podobieństwo z problemem w przyznaniu się do tego, że się kogoś zna i dlatego działa się na jego korzyść. Przy założeniu, że Awięc chodził z Sohayo przy promowaniu jej kanału, w obu przypadkach korzystniejsze wizerunkowo byłoby przyznanie się do tego wprost.
  • Odpowiedz
@jakosdajerade no to czasami tak, głównie w filmikach, w których opiera się o jakąś literaturę. Ale ma inne filmiki, w których #!$%@? kocopoły czemu chce iść na dwa kierunki a 2/3 mies późnej czemu rzuca studia XD
  • Odpowiedz
@Pantegram: Zgadzam się, z tym że w przypadku Awięc faktycznie byłoby to lepsze i myślę że promocja byłaby lepsza. Ale co do turbo matury jakby powiedziała, że promuje bo sprzedaje to jej facet to nie wiem czy ludzie by to łyknęli.
  • Odpowiedz
Zgadzam się, z tym że w przypadku Awięc faktycznie byłoby to lepsze i myślę że promocja byłaby lepsza. Ale co do turbo matury jakby powiedziała, że promuje bo sprzedaje to jej facet to nie wiem czy ludzie by to łyknęli.


@Tox1c: no tylko ze wtedy Awięc i Sohayo się serio nie znali
  • Odpowiedz