Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.


@xandra: Widział gości z ASG, a nie WOT. Jestem z Kalisza, i tu lata takich pełno.
Pewnie jakby mi 2 tygodnie temu strzelili fotę jak wracałem do domu z łukiem, to
@korcipin: Ruski trollu? Bo widzę jak PiS nas okrada, uczciwe firmy i ludzi wykorzystuje, kiecokom daje, patologii daje, armię rozmontowuje,
https://plus.gazetakrakowska.pl/jak-minister-macierewicz-rozbraja-nasza-armie/ar/11792874 wiesz ilu generałów odeszło za Maciara? https://www.defence24.pl/mon-podsumowuje-odejscia-generalow-i-admiralow Duda nie dał mu mianować następnych i choć tyle dobrze. Gdzie są te śmigłowce, drony, łodzie podwodne co obiecywał? Wszędzie rodzinka i misiewicze. I jeszcze ORMO bis:

10 listopada 2018 Andrzej Duda podpisał ustawę zmieniającą sposób zarządzania siłami zbrojnymi. Zmieniła ona strukturę najwyższego
Zapewne jak to ktoś tu zauważył nie widziałem pod Kaliszem WOTu a jakieś zabawy w wojsko przez jakiś uczniów - natomiast w kwestii WOTu i jego przydatności to trzeba pamiętać że od strony Rosji przyjdą pół-ludzie pół-bandyci poprzebierani w co się da, zaprawieni w skrajnie brutalnej formie walki, nie szanujący przy okazji żadnych zasad jej prowadzenia i wtedy nie tylko amatorzy z WOTu jak i większość naszej zbieraniny zwanej armią wypadnie w
@xandra: jak już wspominałem wcześniej zainteresuj się a nie opierasz się o jakieś artykuły z tzw dupy, pogadaj z kimś kto jest w armii postawiony wyżej niż oficer to może w końcu zrozumiesz ty jak i inni po co jest WOT i jakie są jego założenia, co by się działo jak by wotu nie było i z kasą i z planami obronności. Wyjdź z domu i zrób cos wiecej niż ci