Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
@Nerlo: To jest logiczna ocena sytuacji, nie jestem ani fanką amerykanów, których robimy się następnym stanem (coraz więcej za wojsko i pomoc militarną i jeszcze niższe podatki dla amerykańskich firm), ani tym bardziej za ruskimi, którzy nas gnębili przez tyle lat. Kolejne rządy gówno robią z poprawą sytuacji w naszej armii, a ten jeszcze inwestuje miliardy w harcerzyków, zamiast ratować to co ma stanowić czoło naszej obrony! No ale przecież na
@xandra: obok sądu na kocjana jest jakaś jednostka wojskowa. Często tam sobie truchtają jacyś żołnierze w mundurach i nie zauważyłam czegoś takiego, pewnie dlatego, bo nie odróżniam jednostek i tamta może być profesjonalna ( ͡º ͜ʖ͡º) Dokładnie się im przyglądałam, tyle #ladnypan w jednym miejscu rzadko się zdarza.