Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
@lukaszkomosa: W przeciwieństwie do @1908 ja stwierdzam tylko fakt oczywisty. Większość ludzi to głupcy, naiwniacy, inni sprytniejsi takimi manipulują, oszukują, wyzyskują, wciskają kit. Najgorsze jest to, że zjawisko jest nagminne i globalne. Ci sprytniejsi próbują manipulować wszystkimi, mało kto się temu opiera. Spójrz na głupie reklamy MaDonadlsa, ładne burgery co? Szkoda, że te kupne tak nie wyglądają, taka analogia ci wystarczy? Trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej. Świata niestety
@MrTofu: Twarze raczej takie rozumem nieskalane. Dobra to było poniżej pasa, masz trochę racji. Tylko czy się przydadzą w razie realnego zagrożenia, jak się już uformują i będą mogli zastąpić wojsko w sytuacjach kryzysowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: Jest odwrotnie.

Na zewnątrz widzę i słyszę "po co ci to było", "chłopiec macierewicza", ,,mięso armatnie", "specnaz czeka na was", "jeden dron znajdzie was wszędzie".

Gdy jestem w kompanii, widzę ludzi z powołaniem, pasją. Poświęcających zdrowie czas i pieniądze, chcących się szkolić, gotowych do działania. Fajnym zjawiskiem jest, gdy spotykam chłopaka, który po zawodówce na co dzień układa polbruk, a potrafi dać godzinny wykład na temat balistyki.

Pewien niezawodowy żołnierz
Jest odwrotnie.

Na zewnątrz widzę i słyszę "po co ci to było", "chłopiec macierewicza", ,,mięso armatnie", "specnaz czeka na was", "jeden dron znajdzie was wszędzie".

Gdy jestem w kompanii, widzę ludzi z powołaniem, pasją. Poświęcających zdrowie czas i pieniądze, chcących się szkolić, gotowych do działania. Fajnym zjawiskiem jest, gdy spotykam chłopaka, który po zawodówce na co dzień układa polbruk, a potrafi dać godzinny wykład na temat balistyki.

Pewien niezawodowy żołnierz wotu, chorąży
@xandra
Zachowujesz się jak typowa picza która nie mając kompletnie wiedzy na dany temat, stara się przekonać ludzi siedzących w temacie do swojego punktu widzenia tylko dlatego, że wydaje Ci się że masz rację. Zasiegnij innych źródeł na temat wojska polskiego od tych szmatlawcow typu pikio, wyborcza itp. które tylko szczekają naglowkami a merytorycznie leżą w lesie. Jak chcesz coś ciekawego poczytać o wojsku polskim, wotach i innych ramkach to polecam Ci
@xandra: To fotka klasy mundurowej robiona w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Swoją drogą ciekawe jaki % osób komentujących zaliczyło chociaż 4 miesięczną przyzakładówke w ramach NSR, bo rozumiem, że swoją służbę masz już uregulowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam - kpr.
@xandra co do ignorancji- ciągle czekam na dowody, że w średniowieczu nie było ziołolecznictwa i chirurgii xD Przecież Ty nawet nie wiesz jakie zadania ma mieć WOT xD

W przypadku mobilizacji rezerwa lepiej brać ludzi zza biurek czy ludzi którzy bawią się w WOT? Taka analogia do Ciebie trafia?

A czekam już chyba dłużej niż miesiąc :(

Oraz na dowód na to, że to kościół odpowiada w 100% za regres cywilizacyjny, a