Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
@korcipin: Zobacz co PiS robi. https://www.wykop.pl/ramka/4668739/1000-plus-i-emerytury-dla-rodzicow-prawica-rzeczypospolitej-zlozyla-projekt/ teraz chcą dać 1000+, ich program po usunięciu in-vitro (11 tys dzieci) kosztował 30 milionów złotych, efekt? 70 ciąż http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,24192896,30-milionow-w-dwa-lata-i-tylko-70-ciaz-rzadowy-program-naprotechnologii.html
Dodaj do tego mieszkanie+, maciora+, emeryt+ (to akurat pochwalam) i co wychodzi? KORYTO+
To jest destabilizacja finansów państwa by wygrać następne wybory, oni poszli dalej niż komuniści, tyle, że w PRLu rządzili w zasadzie agenci obcego państwa. Zacznij myśleć samodzielnie...

@SaberOne: Tag jest wręcz
w kwestii WOTu i jego przydatności to trzeba pamiętać że od strony Rosji przyjdą pół-ludzie pół-bandyci poprzebierani w co się da


@tekbbar: Mam nadzieję, że nie przekonamy się jak na tym tle wypadłoby WP. Znalezisko z linkiem do artykułu o "Ukrainizacji" naszej armii było chba nawet na wykopie jakiś czas temu- https://www.mpolska24.pl/post/15381/dragon-17-czyli-najwieksza-kompromitacja-w-dziejach-mon-czesc-1
@PiPiPingu: To zobacz jakimi siłami i sprzętem dysponujemy. Naprawdę wierzysz w PiSowską propagandę? To, że tyle wydają nie znaczy wcale, że tyle faktycznie do wojska trafia.
Ile mamy okrętów bojowych? Ile podwodnych? Ile lotniskowców? Dalej, jak stoi sprawa z myśliwcami i bombowcami strategicznymi? Gdzie śmigłowce i rakiety? A wszystko, lub prawie wszystko jest przestarzałe! Ty poważny jesteś, czy tylko głupa rżniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@korcipin:
@xandra: dramat nie dramat tłumaczenie sprzed kilku chwil, że tag jest prawidłowy bo jest podobny rozbawiło mnie niemiłosiernie ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz może o wielka bordo czego dotyczy to może pozostałe dzbany nie będą psuły wykopu innym bywalcom tagu #wot
Ile lotniskowców?


Lotniskowców. Na Bałtyku. Nie masz pojęcia jak bardzo się kompromitujesz, prawda?

Naprawdę wierzysz w PiSowską propagandę?


To są dane amerykańskie, ale nigdy nie wiesz, dokąd sięgają macki JarKacza, co nie?

Serio, dziewczyno. To nie jest poziom dna tylko dużo, dużo niżej.

PS. Jeszcze wracając do tych lotniskowców, możesz mi przypomnieć ile tego typu jednostek ma Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia? Bo zapomniałem. Może być łącznie xD