Wpis z mikrobloga

Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to chłodnie kominowe, z których wydobywa się para od schładzania elektrowni) Kto wpuszcza szkodników z Greenpeace na elektronie, obiekt strategiczny dla państwa? Wiem dobrze jak funkcjonują takie obiekty i nie da sie tam dostać od tak, jakimś super sposobem. Są tam, publikują live na fb, przespali tam noc, a polskich służb nie ma XD Przeciez w normalnym państwie powinni ich złapac po 100 m, w ch..m pańśtwie powinni ich złapać 10 min po tym jak odpalili live. W polsce siedza tam kilkanaście godzin i nikt se nic z tego nie robi. #krajetoretyczny

Moja propozycja: Złapać i osądzić za terroryzm. Przecież wystarczy, ze ktoś zapisze sie do tej organizacji, troche poudaje i wejdzie z jakas bombą, wysadzi ją w elektrowni i nara.
https://www.facebook.com/greenpeacepl/videos/369446837126185/


#4konserwy #bekazlewactwa #ekologia #ekoterrorysci #greenpeace #bekazpodludzi
P.....4 - Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to ...

źródło: comment_DG8UPmXKSYrrCOAI9Gh8kbwAQ1pxaJaS.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Petty94:

za FP" Lemingopedia"

https://www.facebook.com/Lemingopedia/videos/777772769227243

Blok energetyczny 858 MW
Z dniem 1 października 2011 roku zakończony został proces inwestycyjny i rozpoczęła się eksploatacja bloku 858 MW. Jest on największym i najnowocześniejszym blokiem energetycznym w Polsce. Podobnie jak pozostałe bloki bełchatowskiej elektrowni jest on opalany węglem brunatnym. Poprzez zastosowanie wysokosprawnych urządzeń, a szczególności kotła wytwarzającego parę o parametrach nadkrytycznych, uzyskana została wysoka sprawność wytwarzania energii, co pozwoliło na zminimalizowane zużycia paliwa i
  • Odpowiedz
@Petty94: ja bym tam wogole nikogo nie wysylał, najwyżej ochrone zeby pilnowala aby nikt sie do nich nie dostal i nic nie przekazywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czy dlugo by wtrzymali (zawsze mogli by zejsc ale nie mogli by wrocic )
  • Odpowiedz
@Lrrr: silne nie silne, jakiś czas temu ktoś z terenu bełchatowskiej elektrowni zwędził ołowiane tuby na odpady radioaktywne. Po pewnym czasie magicznie odnalazły się pod płotem, najwidoczniej ktoś sobie zdał sprawę co wywiózł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petty94: kiedyś na ten teren się włamali. Według mnie policja powinna ich po prostu zastrzelić. Odstrzelą jednego, reszta zesra się ze strachu i będą tylko psioczyć na elektrownie na Fejsie.
  • Odpowiedz
@Shumitu: A jak ktoś wszedł by do metra warszawskiego z pasem szahida i wykrzykiwał wersety koranu to też lepiej zostawić, bo po co ryzykować szarpanie się z niestabilnym emocjonalnie ¯\_(ツ)_/¯ tak wiem przykład przejaskrawiony ale po to mamy służby. Nie wnikam jakie są metody walki z takimi, ale mimo wszystko brak reakcji to trochę wstyd.
  • Odpowiedz
@Petty94: Nikt ich nie wpuszcza i to jest właśnie problem. Jeśli grupa oszołomów bez żadnego problemu przedostaje się przez bieda zabezpieczenia i włazi na jakiś komin, to jaki problem z wlezieniem tam i podłożeniem ładunków wybuchowych miałyby specsłużby?
Kraj z tektury #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Petty94: Ale #!$%@? xD A wg badań za jakieś 30 lat wszystko #!$%@? przez globalne ocieplenie. Ale nieee złe lewackie ekologi xD Nauka i naukowcy są lewaccy i w ogóle spisek, nicz nie bedzie xDDD Lepiej byście bóldupili i protestowali przeciwko idiotom z rządu, którzy wspierają węgiel i chcą likwidować wiatraki.
Najśmieszniejsze jest to #!$%@?, że z tych kominów para wodna leci xD #!$%@? z tym co leci z tego komina,
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: w sumie to ty trochę #!$%@? teraz. W tej całej sytuacji nie chodzi o to, że Ci "ekolodzy" robią coś złego, bo protestują przeciwko zanieczyszczaniu atmosfery poprzez spalanie paliw kopalnianych. Głównie rozchodzi się o to (i to też ludzie punktują w głównej mierze), że oni protestują przeciwko źródle energii, które stanowi główne źródło energii dla naszego kraju. Wszyscy wiedzą, że ma to negatywny wpływ na środowisko, ale nie jesteśmy w
  • Odpowiedz
@Shumitu: Myślę, że to jednak #!$%@?ą inni. Co z tego, że nie możemy sobie poradzić bez węgla? Kto mówi, że mamy natychmiast w ogóle zaprzestać jego wykorzystywania? To nie znaczy, że nie można protestować przeciw temu, że nic sie z tym nie robi, a wręcz przeciwnie - stawia jeszcze bardziej na węgiel.
Tak samo nie ma znaczenia, że elektrownie wiatrowe czy słoneczne nie zapewnią nam w 100% pokrycia zapotrzebowania. Chodzi o
  • Odpowiedz