Wpis z mikrobloga

Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to chłodnie kominowe, z których wydobywa się para od schładzania elektrowni) Kto wpuszcza szkodników z Greenpeace na elektronie, obiekt strategiczny dla państwa? Wiem dobrze jak funkcjonują takie obiekty i nie da sie tam dostać od tak, jakimś super sposobem. Są tam, publikują live na fb, przespali tam noc, a polskich służb nie ma XD Przeciez w normalnym państwie powinni ich złapac po 100 m, w ch..m pańśtwie powinni ich złapać 10 min po tym jak odpalili live. W polsce siedza tam kilkanaście godzin i nikt se nic z tego nie robi. #krajetoretyczny

Moja propozycja: Złapać i osądzić za terroryzm. Przecież wystarczy, ze ktoś zapisze sie do tej organizacji, troche poudaje i wejdzie z jakas bombą, wysadzi ją w elektrowni i nara.
https://www.facebook.com/greenpeacepl/videos/369446837126185/


#4konserwy #bekazlewactwa #ekologia #ekoterrorysci #greenpeace #bekazpodludzi
P.....4 - Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to ...

źródło: comment_DG8UPmXKSYrrCOAI9Gh8kbwAQ1pxaJaS.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Shumitu: Mylisz się co do tego, że pracują tam sami emeryci. Ochroną zajmuje się spółka Elbest Security i na bramkach średnia wieku to 20-30 lat, starych jeśli chodzi o ochronę jest niewielu. Pracowałem tam 3 lata do tego jestem z Bełchatowa. Można im pewnie wiele zarzucić, ale stan wydobywanych się spalin jest naprawdę dobry i mieści się w normach o ile dym który się wydobywa się z kominów jest biały. W
  • Odpowiedz
@Ksoke: nie powiedziałem, że pracują tam sami emeryci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też jestem z Bełchatowa, no nie da się ukryć, że to iż tak łatwo wedrzeć się na obiekt to porażka Elbestu i nie tylko nich - ktoś poleci, ale pewnie i tak nie będzie to osoba odpowiedzialna za to, że nic nie robi się z tymi szlabanami mimo wielokrotnych zgłoszeń.
Z resztą, to nie pierwsze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petty94: odniosę się tylko do tego co napisałeś o tym że ktoś ich musiał wypuścić, nie wiem jak wygląda sprawa bezpieczenstwa na tym konkrernyn obiekcie ale wiem jak wygląda to na innych równie lub nawet bardziej ważnych miejscach. Na lotnisku wojskowym widziałem ludzi zbierajacych grzyby a w jednej elektrociepłowni złom gdzie ja sam starałem sie miesiąc o przepustkę gość wjechał wózkiem i zabrał jakąś blachę. Nikt nie postawi czlowieka by pilnował
  • Odpowiedz
@Petty94 odciac ich od zaopatrzenia w prowiant i jak dla mnie moga tam nawet miesiwc siedziec. Jak sami zejda to cyk do aresztu i wyrok za terroryzm, najlepiej po 10 lat jako pdzestroga dla innych
  • Odpowiedz
@Petty94: osobiście uważam, że po przekroczeniu płotu obiektu o takim znaczeniu każdy nieuprawniony powinien zostać zastrzelony. Może być nawet z live.
  • Odpowiedz
@Petty94: Ehh no niestety taki obraz wasz xD często się te kmioty pałętają koło floriańskiej i trują dupe. Podbija babka i pyta czy mam chwile dla pszczół, niestety musiałem podziękować i powiedziałem, że dla pszczół może i bym chwile znalazł ale nie dla greenpeacu xD
  • Odpowiedz
@Petty94: polecam film na YT, gdzie BNT wspina się na dźwig na terenie elektrowni Bełchatów. To tak względem tego, że tam nie da się dostać tak łatwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petty94: pozwolili im robić z siebie kretynów. Po co się fatygować skoro można posiedzieć w ciepłym i się pośmiać. Jak ktoś napisał - zmarzną to zejdą.

Chyba że się przywiążą tam, jak do tych drzew. xD
  • Odpowiedz
@Petty94 nie da się ,,od tak" dostać na teren elektrowni mówisz...( ͡º ͜ʖ͡º) Jeżdżę tirem, kiedyś mi się drogą że zmęczenia pomyliła i przypadkowo wjechałem na teren elektrowni. Po prostu mnie wpuszczono. Pokręciłem się z 5 minut i doszedłem do wniosku, że gdzie ja #!$%@? jestem, przecież wiozę spozywke a nie uran dla czeczenów. I wziąłem wyjechałem.
  • Odpowiedz
@Petty94: BNT tez sobie wszedł na komin elektrociepłowni. Ochrona tego typu obiektów jest zlecana prywatnym firmom ochroniarskim. Zreszta w Niemczech tez sobie łaził po masztach i nikt go nie złapał.
  • Odpowiedz
zestrzelić też szkoda co by chłodni przypadkiem nie uszkodzić


@Shumitu: śmiechnąłem
ja tam moge ich zestrzelić jak służby się boją
ostrzegawczy strzał w potylicę nie uszkodzi kominów :D
  • Odpowiedz