Wpis z mikrobloga

Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to chłodnie kominowe, z których wydobywa się para od schładzania elektrowni) Kto wpuszcza szkodników z Greenpeace na elektronie, obiekt strategiczny dla państwa? Wiem dobrze jak funkcjonują takie obiekty i nie da sie tam dostać od tak, jakimś super sposobem. Są tam, publikują live na fb, przespali tam noc, a polskich służb nie ma XD Przeciez w normalnym państwie powinni ich złapac po 100 m, w ch..m pańśtwie powinni ich złapać 10 min po tym jak odpalili live. W polsce siedza tam kilkanaście godzin i nikt se nic z tego nie robi. #krajetoretyczny

Moja propozycja: Złapać i osądzić za terroryzm. Przecież wystarczy, ze ktoś zapisze sie do tej organizacji, troche poudaje i wejdzie z jakas bombą, wysadzi ją w elektrowni i nara.
https://www.facebook.com/greenpeacepl/videos/369446837126185/


#4konserwy #bekazlewactwa #ekologia #ekoterrorysci #greenpeace #bekazpodludzi
P.....4 - Greenpeace tym razem na kominie elektrowni Bełchatów (problem w tym, że to ...

źródło: comment_DG8UPmXKSYrrCOAI9Gh8kbwAQ1pxaJaS.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
W polsce siedza tam kilkanaście godzin i nikt se nic z tego nie robi


@Petty94: nieszkodliwi idioci
w sumie to się nawet specjalnie o nich nie mówi
co ciekawe elektrownie zwykle są bardziej ekologiczne niż zwykłe piece jakich ci panowie używają w domach xD
  • Odpowiedz
@Petty94: @adgebworthy: eh ale im nie chodzi o same kominy tylko o całą elektrownię. Inny rozgłos jest jak wejdziesz na komin a inny jak powiesisz transparent na płocie. Ja tam nie mam zdania, ale gdybym chciał trafić do mediów to bym odwalił największy szajs jaki się da ( ͡° ͜ʖ ͡°). I się udało bo o nich piszecie ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@bonifacy2: ale #!$%@? STOP CO2 NA CHLODNI KOMINOWEJ PISAĆ, PRZECIEŻ TE KŁĘBY WODY W KAŻDEJ #!$%@? ULOTCE EKOLOGÓW TO TRUJĄCE WYZIEWY ELEKTROWNI Z OGROMNIASTYCH KOMINÓW
  • Odpowiedz
@adgebworthy: Greenpeace ogólnie przywala się do każdego typu elektrowni a one zawsze mają tego typu chłodnie. O ile para jest nieszkodliwa to sama elektrownia MOŻE już być i wg. tej idei kominy na ulotkach mają sens bo są składową ich zdaniem szkodliwych elektrowni. Nie będę wchodził w dyskusję o greenpeace, zawężam się tylko do tego protestu i ulotek o których wspominasz.
  • Odpowiedz
@Petty94: @adgebworthy: @adgebworthy: w ramach delikatnego sprostowania. Nie ze wszystkich chłodni wydobywa się sama para wodna. Dotyczy to tylko starych bloków. Z chłodni kominowej nowego bloku 14 wydobywa się para wodna wraz z oczyszczonymi i odsiarczonymi spalinami.
Co do tego jak dostali się na obiekt - oficjalnego komunikatu nie ma, ale prawdopodobnie wjechali busem przez bramki, wykorzystując nieuwagę ochrony (składającej się w większości z emerytów) oraz wykorzystując źle skonstruowane
  • Odpowiedz
@Petty94: @Shumitu: @Shmit: Wiem to się wypowiem: Nikt ich stamtąd nie ściąga samodzielnie, ponieważ te cwaniaki zawsze celowo biorą obcokrajowca - kiedy jest obcokrajowiec to sprawa staje się międzynarodowa i wtedy trzeba ściągać służby gdzieś z centrum kraju. To daje im czas by tam sobie posiedzieć, a samą obecnością w sumie nic specjalnie nie robią więc pracownicy mają wyjebongo
  • Odpowiedz
@pawel_je: @CegielniaPL: to też. Dostanie się na kominy odprowadzające spaliny wymagałoby dostania się na bloki energetyczne, a tam dostęp jest utrudniony, poza tym jest to w centrum zakładu. Dostanie się na chłodnie jest łatwiejsze. Na zdjęciu kolorem czerwonym oznaczyłem stare bloki + kominy, zielonym - chłodnie, niebieskim - nowy blok z własną chłodnią.
I tak jak piszecie, w grupce która obecnie znajduje się na chłodni są też obcokrajowcy.
Jakby ktoś
Shumitu - @pawel_je: @CegielniaPL: to też. Dostanie się na kominy odprowadzające spal...

źródło: comment_t9qzsV9rYPL4KBGC7sy2z84sV3X4dAo0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz