Wpis z mikrobloga

mirki #wroclaw i #motoryzacja gdzie polecacie wymienić opony + wyważenie? Zapisałem się już na wymianę do serwisu gdzie zwykle serwisuję samochód i tam biorą 120 zł, ale teraz stary do mnie zadzwonił, że łon to u siebie na wsi za 5 dyszek wymienił i kuurła synek nie dej zarobić tym złodziejom xD no i w sumie stwierdziłem, że zasięgnę jeszcze opinii mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. najlepiej śródmiescie
  • 15
@krajzega: Można i wymienić za 60 pewnie jak masz całe koła tylko potem się przejechał kawałek i mu tłukło bo geniusz tak wymieniał, że ich nie wyważył, a że były źle przechowywane były w #!$%@? krzywe. 120 to przesada. Najczęściej widziałem ceny od 70 do 90 złoty (czasem muszą wymienić zawór).
@krajzega: Są i tacy. Mówię po znajomych, że najczęściej jak gadaliśmy przy piwie za ile to takie kwoty leciały. Ja jeszcze nie wymieniałem w tym roku bo nie jeździłem nim jakiś czas ale nie było słychać, żeby ceny poszły w górę.
@krajzega: ja za wymianę opon płacę w serwisie latex 300zl. Drogo ale to 18 cali alufelgi + runflaty i z tego cena wynika, nie wiem czy gdzieś we Wrocławiu będzie dużo taniej za takie koła i opony.