Wpis z mikrobloga

@TomekABC123: bo to popularne miejsce, pełne ludzi i gwaru, więc jakby im się tam miało nie podobać? Poza tym jak się upasą na burgerach to będą mogły się nad sobą użalać, a później opowiadać o tym wyszły z otyłości na blogach.
czemu zawsze przy rzucaniu takich ogólnych stwierdzeń


@Wygryw_z_wyboru: Bo mi się zrobiło przykro, nie ze względu na osobisty uraz, tylko ze względu na to, że wchodząc na wykop na każdym kroku to samo: loszki to coorvy, p0lki to leniwe buły, p0lki są brzydkie i ulane. Gdzie wy takie panny znajdujecie to ja nie wiem. I to dzień w dzień, non stop te same teksty. Po prostu trochę już rzigom i mimo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stallowa: nie jestem mizoginem, loszki to nie coorvy, ale fakt, są coraz bardziej ulane, nie uprawiaja sportów. Z własnego doświadczenia na Tinderze (około 200 rozmów) powiedziałbym że co 10 uprawia jakąkolwiek aktywność fizyczna. Wiadomo że tinder to inna rzeczywistość ale jakiś obraz on jednak potrafi dać.
@Wygryw_z_wyboru: Na tinder mam wrażenie to się logują tylko dziewczyny, które nie ogarniają życia na tyle, żeby kogoś na żywo zapoznać, więc z tego co widzę chociażby tutaj pod tagiem #tinder wywnioskowałam, że tam normalnej się nie znajdzie.
Ale już widzę Twój punkt widzenia i skoro miałeś na myśli laski z tindera to już się nie dziwię, ze tak napisałeś.
@stallowa: to teraz powiem ci co ja sadze, bo mam kontakt z dosc szerokim spektrum lasek
1. zacznijmy od tego nieszczesnego tindera, jesli myslisz ze sa tam laski ktore nie ogarniaja zycia na zywo to jestes w duzym bledzie, w zasadzie masz tam caly przekroj spoleczenstwa, od brzydkich grubych lasek, przez zupelnie przecietne az do modelek
2. na silowniach znacza wiekszosc ludzi to faceci, a nie kobiety
3. kursy tanca, z
1. zacznijmy od tego nieszczesnego tindera, jesli myslisz ze sa tam laski ktore nie ogarniaja zycia na zywo to jestes w duzym bledzie, w zasadzie masz tam caly przekroj spoleczenstwa, od brzydkich grubych lasek, przez zupelnie przecietne az do modelek


i najśmieszniejsze jest w tym to, że każda grupa szuka top of the top, tylko facetów 8+/10 a część tych modelek nigdy nie umówi się na żadne spotkanie bo szukają tam tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arachnofob: powiem Ci odnośnie tych Ukrainek w Warszawie wygląda to coraz gorzej, te najładniejsze które mają trochę grosza i potrafią się ubrać (a figury mają idealne) mają ogromną atencję w klubach. Ale chyba to po prostu ten typ kobiety niezależnie od narodowości.
@Wygryw_z_wyboru: mam wujka na Ukrainie i czasami do niego jeżdżę w średnich miejscowościach jak Stryj (na Ukrainie) kobiety biją na głowę Polki we wszystkim... nie radzę szukać Ukrainki z dużego miasta bo to jak inny kraj xD no i te które są w Polsce też bardzo szybko dławią się nadmiarem atencji... więc jak już szukać to wybrać się na wycieczkę