Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Arachnofob: na jutro jestem umówiony z Rosjanka która jest dopiero 2 msc w Polsce. Powiem Ci jestem w takim #!$%@? szoku. Przemiła dziewczyna, pomimo że nie ogarnia polskiego, średnio gada po angielsku to jednak się stara podtrzymywać rozmowę, nie księżniczkuje, bije od niej jakieś takie ciepło. Od polek czuć tylko mroz.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: to powiem ci lepiej xDD

byłem u Wuja i poszliśmy do jego kolegi na grilla, ja tam wziąłem się za przygotowywanie jedzenia (w tym czasie ze 3 różne ukrainki próbowały mi wyrwać rzeczy i wcisnąć piwko żebym poszedł i sobie usiadł, później poszedłem pozmywać i to samo... stado ukrainek które chcą mi wyrwać talerze... szok niedowierzanie

@TomekABC123: to zależy... jak wyrywasz gdzieś na ulicy to różnie może być, ale
  • Odpowiedz
@Arachnofob: cos pieknego :D a wlasnie przypomniales mi, tej Rosjance wyslalem selfie w lustrze w pokoju, zapomnialem o balaganie, pisze jej ze sorry za balagan a ona na to ze jak chce to pomoze mi go posprzatac XD #!$%@? :D

Wlasnie tez mi sie zawsze wychowalo ze sa bardziej rodzinnymi istotami od polek.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: powiem ci tak... Ukrainki są dokładnie takie jak nasze (polskie) babcie i matki

Obiad ugotuje, dziecko wychowa wpajając mu wartości i zasady moralne a nie sadzając przed telewizorem, do tego jeszcze pójdzie do pracy żeby nie siedzieć facetowi na głowie, ubierze się seksownie i będzie dla faceta wsparciem.
To jest tak jak powinno być... dajesz z siebie dużo to też dużo od kobiety dostajesz a z Polkami jest tak, że
  • Odpowiedz
Każdy Polak który żeni się z Polką powinien sobie wytatuować na czole słowo "IDIOTA" bo do tego to się sprowadza

@Arachnofob przykro mi się jakoś zrobiło jak to przeczytałam. Ciągle na mirko tylko narzekania i obelgi do różowych, nie zauważyłam jednak takiego zachowania we wpisach mirabelek a niebiescy i tak uważają, że to kobiety ich nie szanują.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: niszczysz mi glowe, nie znam za bardzo Ukrainek, tyle co z opowiesci i nielicznych rozmow z niektorymi, niestety wszystko co powiedziales o polkach to prawda

To sie nadaje na paste ale to prawda.

Te baleriny w klubach to #!$%@? tragedia, tez zawsze zwracalem na to uwage. nie wiem co moge wiecej dodac, napisales wszystko to o czym myslalem a nie potrafilem tego przelac na klawiature.
  • Odpowiedz