Wpis z mikrobloga

Jak mnie to w-----a.
Te wszystkie edgy nastolatki próbujące każdej napotkanej osobie wyperswadować jakie to wyjątkowe nie są
Kuce z brunksu? normickie kogo to bawi
Fidget spinner? fajne było zanim ludzie odkryli, że to istnieje
O, POKAZUJESZ MI ŚMIESZNY OBRAZEK TAK? X D WIDZIAŁAM TO W 2016 NA A N G I E L S K I E J STRONIE W O R Y G I N A L E
albo k---a, mam taką znajomą co lubi smakowe mleko
są takie rurki w różnych sklepach zawierające jakieś tam smakowe g---o że jak przepuścisz przez to mleko to odrazu jest smakowe
więc, większość osób lubi czekoladowe, w tym moja znajoma, ale to oczywiste że nie kupi czekoladowych tylko jakieś inne
bo CZEKOLADOWE SĄ NORMICKIE. To przecież oczywiste
generalnie strach wypowidzieć przy takiej osobie że cokolwiek cie bawi, bo zaraz zostaniesz okrzyknięty normikiem i weź się w ogóle nie odzywaj pewnie jeszcze kwejka oglądasz
Gdy zapytasz co ją bawi to poda ci parę jakichś Amerykańskich stronek z memami w stylu DANKS MEMIEEES FILTHI FRUNKKK (ale jego filmy to gold) ANTYHUMOR HAA NIE KAŻDY ZROZUMIE
no ja p------e
do tego musi oglądać anime i jarać sie grami komputerowymi
(kiedyś lubiła undertale albo fnafa ale stał się zbyt normicki więc już nie)
Na początku myślałem że to sama w sobie jest taka forma antyhumoru że hehe wyśmiewanie normików żart sam w sobie
Ale nie.
nie kiedy sie to forsuje dzień w dzień przez miesiące
ogólnie to zajebisty paradoks XD n---------j o zabijaniu mema albo śmieszności czegoś gdy wszyscy to forsują
forsuj żart(?) przez kilka miesięcy do czasu aż nie zerwe kontaktu
ah i zapomniałem anony o najważniejszym
SNOBIZM. genralnie moje = lepsze
twoje = normickie. proste cnie
mam troche już obrzydzenie do tego słowa przez to XD DANKK
o albo ten styl mówienia
wiecie jak części napędowe od roweru (nic do nich nie mam) często mają nawyk mówienia praktycznie nie otwierając ust i wysokim głosem
no wiecie o czym mówie chyba każdy kojarzy.
to te osóbki zawsze muszą napieralać albo jakby były po solidnym wiadrze
albo jak nakręcone amerykańskie nastolatki, nie chodzi o akcent
tylko o ten j----y głos w którym w każdej sylabie próbują pokazać jak to bardzo w------e nie mają
nooo ogólnie to mnie nie obchooodzi no te szluga sobie zapale może, albo niee bo normickiee
No jakby, nie mam siły

#przegryw #pasta #normikivsprzegrywy #heheszki
anoysath - Jak mnie to w-----a.
Te wszystkie edgy nastolatki próbujące każdej napotk...

źródło: comment_fO0UqYxvRknUrtVUQ6PahLbG185v828R.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anoysath: po 28 latach życia i przerobieniu kilkudziesięciu takich edgy gimbiar zrozumiałem, że bycie 'normikiem' jest nową krawędzią. Po jakimś czasie już przestało mi się chcieć gonić za trendami, kogo dzisiaj fajnie szkalować a kogo szanować, czy słucha się jeszcze ironicznie lil *wstaw dowolną nazwę*, czy już nie.

Silenie się na krawędziowość jest naturalnym etapem dorastania i tworzenia swojej osobowości. Jednak tylko zachowanie wobec tych postaw rigczu i dystansu pozwoli
  • Odpowiedz
@anoysath: e tam z 5-10 lat temu takie zachowanie bylo typowe dla facetow. Niby kuce ale nie do konca i wysmiewanie wszystkiego... nawet tego kwejka tez sie zgadza.

A rurki smakowe to faktycznie przezytek nie jestem juz nastolatka, a pamietam ze swoja swietlnosc mialy z 5 lat temu :p
Moze faktycznie przynudzasz xD
Bez urazy.
  • Odpowiedz
Silenie się na krawędziowość jest naturalnym etapem dorastania i tworzenia swojej osobowości. Jednak tylko zachowanie wobec tych postaw rigczu i dystansu pozwoli ci zostać prawdziwie transcendentalną osobistością, która ma w------e na podziały i modę. Sam jesteś modą. Jaką chcesz.


@Iskaryota: mądrze powiedziane mirku, łap plusa
  • Odpowiedz
@anoysath: memiary, egdy p---y albo te instagramowe księżniczki wrzucające jakieś hipstereskie, pewnie c-----e ale DROOGIE ŻARCIE albo zamiast wstawienia kanapki z szyną i majonezem co pewnie notorycznie w---------ą muszą wstawić miskę owsianki z dwoma orzechami i dwoma borówkami i fit do tego PELEGRINO woda bo jak to k---a polarisa z biedronki się napić a z kranu to już w ogóle tfu albo podniecające się wycieczkami, były w hotelu z basenem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Iskaryota: Brzmisz okropnie smutno. Jakby "gonienie za memowymi trendami" to bym jakiś męczący rytuał, coś co trzeba co jakiś czas sprawdzać i dowiadywać się żeby wiedzieć co się dzieje jak wiadomości że świata.
  • Odpowiedz