Wpis z mikrobloga

Hej, chciałam się serdecznie przywitać ze wszystkimi Mirkami i Mirabelkami.

Z tego co wiem, jeżeli jakaś firma zaczyna tu swoją przygodę to pasuje by zrobiła #rozdajo.

Nazywam się Justyna i od niedawna prowadzę gabinet dietetyczny, pomagam osobom z zaburzeniami odżywiania jak i cierpiącym na choroby dietozależne, wśród plusujących wylosuję osobę dla której ułożę 7-dniowy plan żywienia i zaproszę na godzinną wizytę na której wykonam:

-Pełną analizę składu ciała(badanie zawartości tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, tkanki wisceralnej, mineralizacji kości, tkanki mięśniowej, zawartości wody w organizmie, wieku metabolicznego, BMI)
-Pełne pomiary wzrostu i obwodów ciała
-Szczegółowy wywiad żywieniowy
-Omówimy problem i podam wskazówki dotyczące żywienia w danym przypadku
-Rozpiszę indywidualny tygodniowy plan żywienia dostosowany do preferencji zwycięzcy wraz z listą zakupów i przepisami na każde danie. Plan będzie do odbioru po około 3 dniach roboczych od wizyty w formie papierowej jak i online.

Losowanie będzie skierowane głównie do osób z #krakow i okolice, jeżeli zostanie wylosowana osoba z poza Krakowa, można odebrać nagrodę on-line jednak bez dokładnej analizy składu ciała i pomiarów.
Wyniki postaram się ogłosić w najbliższy piątek o godzinie 17:00.

Postaram się też wrzucać tu trochę ciekawostek na temat zdrowego odżywiania pod tagiem #nutrigreen

Zapraszam na moją stronę (jeszcze niedokończona ale jest :P) www.nutrigreen.pl
Jak i do polubienia profilu na Facebook NUTRI GREEN

Jeżeli rozdajo będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem, pomyśle nad wyborem drugiej osoby bądź specjalną zniżka dla wykopków.

#nutrigreen #dieta #dietetyka #rozdajo #wlasnafirma
  • 29
@NUTRI_GREEN: choroba mnie wyniszczyla, teraz juz wychodze na prosta, moze na swieta bedzie juz dobrze.
ale kurde pomimo iz mam apetyt, jem zroznicowanie ryby, mieso, makarony, owoce, jakies fastfoody, waga stoi. zdaje sobie sprawe, ze jeszcze niedoleczony jestem i ogranizm wszelkie wartosciowe rzeczy przemiela ma walke z choroba, wsparcie antybiotykow.
ot zart z mojej strony- ale jestem bardzo łasy na rady w stylu zjedz dziennie jednego kartofla, czy zacznij jesc wiecej