Wpis z mikrobloga

Hej, chciałam się serdecznie przywitać ze wszystkimi Mirkami i Mirabelkami.

Z tego co wiem, jeżeli jakaś firma zaczyna tu swoją przygodę to pasuje by zrobiła #rozdajo.

Nazywam się Justyna i od niedawna prowadzę gabinet dietetyczny, pomagam osobom z zaburzeniami odżywiania jak i cierpiącym na choroby dietozależne, wśród plusujących wylosuję osobę dla której ułożę 7-dniowy plan żywienia i zaproszę na godzinną wizytę na której wykonam:

-Pełną analizę składu ciała(badanie zawartości tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, tkanki wisceralnej, mineralizacji kości, tkanki mięśniowej, zawartości wody w organizmie, wieku metabolicznego, BMI)
-Pełne pomiary wzrostu i obwodów ciała
-Szczegółowy wywiad żywieniowy
-Omówimy problem i podam wskazówki dotyczące żywienia w danym przypadku
-Rozpiszę indywidualny tygodniowy plan żywienia dostosowany do preferencji zwycięzcy wraz z listą zakupów i przepisami na każde danie. Plan będzie do odbioru po około 3 dniach roboczych od wizyty w formie papierowej jak i online.

Losowanie będzie skierowane głównie do osób z #krakow i okolice, jeżeli zostanie wylosowana osoba z poza Krakowa, można odebrać nagrodę on-line jednak bez dokładnej analizy składu ciała i pomiarów.
Wyniki postaram się ogłosić w najbliższy piątek o godzinie 17:00.

Postaram się też wrzucać tu trochę ciekawostek na temat zdrowego odżywiania pod tagiem #nutrigreen

Zapraszam na moją stronę (jeszcze niedokończona ale jest :P) www.nutrigreen.pl
Jak i do polubienia profilu na Facebook NUTRI GREEN

Jeżeli rozdajo będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem, pomyśle nad wyborem drugiej osoby bądź specjalną zniżka dla wykopków.

#nutrigreen #dieta #dietetyka #rozdajo #wlasnafirma
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach