Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: Bo mnie atakujesz,dodatkowo zwracając się z małej litery co jest lekceważące i jest oznaką braku poszanowania drugiej osoby,to już nie jest mi obojętne. Z resztą dyskusja nie była o popularnośc tylko o tym co zrobił ,więc jest rozuminany jako przestępca i jego działalność poza nie jest brana pod uwagę
@LRF1000W:

zwracając się z małej litery co jest lekceważące i jest oznaką braku poszanowania drugiej osoby

straszne naprawdę, jeśli tak dbasz o język polski to może naucz się stawiać spacje po przecinkach a nie przed bo oczy bolą trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z resztą dyskusja nie była o popularnośc tylko o tym co zrobił

to coś ci się przewidziało bo ja pisałem tylko o popularności i
@LRF1000W: niczego się nie czepiam, jak dla mnie to możesz pisać bez polskich znaków w ogóle ale spacji ze znakami interpunkcyjnymi nie potrafisz używać i ciężko się to po prostu czyta bo to nie było raz a kilka raz od początku dyskusji, czasem stawiasz spacje przed a czasem w ogóle.
Nawet bym się do tego nie odniósł gdybyś sam nie zaczął mi pisać o zwracaniu się do kogoś z wielkiej bo
to, że ty go nie znasz, to nie znaczy że jest mało popularny ani nikt go nie zna, co to w ogóle za logika mierzenie czyjejś popularności tym czy akurat jakiś wykopek z europy wschodniej go zna


@ShadyTalezz: to taka nowa moda zauważyłem. Kiedy już powiedzieć, że nie lubisz to za mało, żeby wyrazić swoja pogardę to sięga się po "kto to jest", "nie znam chłopa". Żeby nie znać to trzeba
@ShadyTalezz: >o widzę mamy tu znawcę gangów, trochę za dużo się filmów naoglądałeś xD tak się składa akurat, że jego ekipa jest częścią bloodsów a starzy rapowi OG tacy jak 50 czy Fat Joe są jego kumplami, więc w więzieniu bardziej prawdopodobne że będą wokół niego skakać niż go gnębić.

Prawda, ale jednak więcej wrogów niż przyjaciół. Z The Gamem ma kosę, a to też stary OG, więc średnio. Zresztą, bądźmy
@Dupazbita: jesteśmy w NY nie Los Angeles, raczej nie sądzę żeby Game miał swoich ludzi w brooklyńskim areszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KochanekAdmina: no xd rzeczywiście bk hi hi, wykopek wydał wyrok, wie po czyjej stronie będą OG w więzieniu, na razie nawet nie wiadomo czy go w ogóle wsadzą bo info jest takie że zatrzymali go głównie dlatego że mieli podsłuch w jego ekipie i