Wpis z mikrobloga

@Niestabilny: to "nie znam" pod wpisem o jakimś muzyku jest właśnie dla mnie wyrazem lekceważenia, ale mimo wszystko lekceważenia, które przybiera różne formy, szczegółów rozmowy z tamtym dziadkiem nie pamiętam, ale odniosłem takie wrażenie, że on ich szczerze nienawidził za to, że aktualnie (lata 60) odnosi sukces muzyka, która nie istniała w jego czasach.
Nie mam problemu z tym, że ktoś nie lubi danej muzyki, sam rapu nie słucham i
  • Odpowiedz
@Mordschlag: > 22 lipca 2018 roku, we wczesnych godzinach porannych Hernandez został porwany, pobity i okradziony przez trzech nieznanych napastników. Kończył kręcić teledysk, gdy trzech uzbrojonych napastników złapało Hernandeza za jego domem i pobili go. Złodzieje zabrali ponad 750 000 dolarów w biżuterii i około 35 000 dolarów w gotówce. Hernandez uciekł z pojazdu i wezwał pomoc policji przez nieznajomego. Został zabrany do szpitala < XD
  • Odpowiedz
Żeby nie znać to trzeba by w ziemiance mieszkać na pustyni bez mediów wszelakich i innych ludzi na około.


@Niestabilny: nie wiem jak ja to zrobiłam, ale naprawdę gościa nie znałam i dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że jakaś afera jest, bo na wykopie dużo tego. Nie jest to zresztą pierwszy raz, bo było już tutaj kilka gwiazd, które np. umarły i nagle pół wykopu było fanami, a ja się dopiero
  • Odpowiedz
@Pete1: niewiedza a ignorancja to dwie różne rzeczy. Nie słucham rapu, ale wiem kto to Kendrick Lamar, Kanye West, Drake czy Post Malone. Jednocześnie nie wiem kim jest ten skittles (ok, widziałem jego zdjęcia na /mu/ ale myślałem, że to jakiś mem), o wszystkich Lil (Yachty, Xanax) usłyszałem jak oglądałem kompilację "mumble rap vs real rap" czy jakoś tak i tak samo o tym wielkim objawieniu, którego ostatnio zastrzelili, usłyszałem
  • Odpowiedz
@aegypius: płyty i single tego typa obsypywane były platyną i złotem. To znaczy, że słuchało i kupowało go mnóstwo osób. Oczywiście, że większy fame ma Drake czy West, ale koleś ma dopiero (musiałem wygooglać) 22 lata. Patrząc na jego wiek uważam, że na rynku muzycznym osiągnął bardzo dużo, Drake w jego wieku był nieznany. To nie jest fenomen? Jest i dlatego zawsze odczuwam dyskomfort, gdy nie mogę zapoznać się z twórczością tak młodego i popularnego muzyka, aktora, reżysera czy pisarza.

a: znasz twórczość 6ix9ine?
b: nie znam

a: ale super ten nowy
  • Odpowiedz
@Nidor: @aegypius: to ciezko wpisac w google jego pseudonim i doinformować sie? to znacznie szybsze niz wyprodukowanie komentarza "nie znam go" a pozniej wdawanie sie w dyskusje i udowadnianie na sile ze przeciez wcale go nie musze znac!!! no nie musisz, ale kogo to obchodzi? jak ja sie na czyms nie znam to nie wchodze w dyskusje xD proste
takie typy komentarzy zawsze sa z jakis dziwnych egoistycznych
  • Odpowiedz
to znacznie szybsze niz wyprodukowanie komentarza "nie znam go" a pozniej wdawanie sie w dyskusje i udowadnianie na sile ze przeciez wcale go nie musze znac!


@aleroc: nigdy czegoś takiego nie zrobiłam. Pod tym postem napisałam tylko, że nie trzeba mieszkać na #!$%@?, aby słyszeć o kimś po raz pierwszy :v
  • Odpowiedz
hip hop to prawdopodobnie najpopularniejszy gatunek muzyczny na swiecie (a przynajmniej w stanach i europie), w tym hip hopie najwazniejszy jest oczywiscie ten z usa, a w usa sixnine jest obecnie chyba najpopularniejszym mlodym raperem ergo sixnine jest jednym z najpopularniejszych muzykow swiata, wiec jezeli go ktos nie zna to wielkie XD
  • Odpowiedz