Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie:

Ja znałem głos typa ze śmiesznego filmiku z Biggiem, ale nie wiedziałem nawet jak wygląda, ani jaką ma ksywkę. To nie jest aż tak nieprawdopodobne, żeby nie mieć o tym gościu pojęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:

Słyszałem kilka sekund jego utworu, ale nie wiedziałem kto to, jak ta piosenka się nazywa, jak on się nazywa, ani jak wygląda, więc nie można tego nazwać znajomością za bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@agablazej: kurła, tylko pink flojd, bitelsi i nirvana, a z polskiego podworka to grechuta i dzem. tylko prawdziwa muzyka hurr durr.
@jamtojest: @jamtojest: Tekashi, Tekashi 69, 69, SixNine, a właściwie Daniel Hernandez.
Tu jeden z pierwszych kawałków zanim wypłynął na scenę i zaczał robić wyświetlenia po 500 milionów/każdy klip
P.....a - @agablazej: kurła, tylko pink flojd, bitelsi i nirvana, a z polskiego podwo...
  • Odpowiedz
@agablazej: To czemu nie robisz i nie jesteś popularna? Nie ma to jak spłycać czyjeś osiagniecia. Typowa błoniara. Wiesz, ze pierwotnie muzyka miała sprawiać przyjemność? Według tego zalozenia - to co robi ten typ - zawiera sie w definicji muzyki. Poza tym nie wszyscy musza szukac zyciowych prawd w muzyce, sluchac jak to im zle.
Poza tym - niby ikony metalu/rocka/popu niosa w swojej muzyce jakies wieksze wartosci? Ile to
  • Odpowiedz
@Pareidolia: ja wiem, że jesteś młody i z innego pokolenia niż ja ale zastanów się czasem i spójrz krytycznie czym Cię od dziecka karmią massmedia i youtube na którym ilość wyświetleń nie jest niczego wyznacznikiem..a na pewno nie poziomu artystycznego. to jest wysryw jakiegoś meksykańskiego bandziora a kawałki to jakiś prosty beat i wulgarna gadanina
  • Odpowiedz
@agablazej: kurla kiedys to było, kiedy to byly czasy. a argument ad wiekum to juz w ogole, cos na zasadzie, kurla jak mozesz krytykowac dzialania nazistow skoro nawet wtedy nie zyles?
i od razu wskazanie swojej wyzosci - ja to slucham P O W A Z N E J muzyki, a nie tego shitu, ktorego Ty.
A co jesli to ty jestes zamkniętą głową? Co jesli mogę słuchać jednocześnie niszowej
  • Odpowiedz
@agablazej: moze to Ty sie zastanow, ze swiat nieustannie sie zmienia i trendy sie zmieniaja. kazdemu zyje sie lepiej to i tresci sa inne, a to ze tobie nie pasuje to nie oznacza, ze od razu muzyka jest gowniana, bo nawet do zrobienia tej gownianej muzyki - trzeba miec jakis zmysl, zeby odpowiednio modulowac swoj glos, nie wypasc z bitu, nadawac odpowiednie tony, zeby jakkolwiek to brzmialo.
P.....a - @agablazej: moze to Ty sie zastanow, ze swiat nieustannie sie zmienia i tre...

źródło: comment_M5qkaZ0d85S1yF6uhDa5guE1uwTshurP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak dyskusja toczy się o sprawy ważne,to zawsze dbam o estetykę wpisu\komentarza.


@LRF1000W Ale taguj takie wynurzenia #fucklogic
Post jest mało ważny, estetyka się nie liczy, ale nagle sam pierwszy zwracasz uwagę na brak wielkiej litery. To w końcu estetyka jest tu ważna czy nie?
  • Odpowiedz
@LRF1000W Ale przecież to czy nie robisz błędów ortograficznych czy stylistycznych też świadczy o szacunku do współrozmówcy. Tym bardziej, że sam twierdzisz, że potrafisz się pilnować.
  • Odpowiedz