Wpis z mikrobloga

Sorry za spam, ale ten topic to jest dopiero złoto. Takiego steku bzdur i urojeń dawno nie czytałem: jednym słowem fanbaza Falloutów od Bethesdy w pigułce (chociaż jest tam trochę osób z RIGCZem i zauważają, że Betha ich rucha bez mydła na tym etapie licząc, iż tanim kosztem wciśnie każdą kupę).

W kilku słowach:
- jeżeli nie lubisz FO76 i go krytykujesz, to jesteś zwyczajnym toksycznym dupkiem,
- nie masz prawa decydować o wartości zakupu po zagraniu 10 godzin bety, czy obejrzeniu materiałów/przeczytaniu recenzji,
- no ludzie się po prostu uwzięli na super grę z czystej złośliwości i ludzkiej zawiści,
- teraz została już tylko elita, która naprawdę chcę grać w FO76, a nie ten złośliwy plebs, który by krytykował,
- normalnie wszystko prawie jest idealne, no cud, miód i orzeszki...

2400 upvote i na czubie gorących w subreddicie.

https://redd.it/9yh6t5

#fallout76 #fallout #gry
jaqqu7 - Sorry za spam, ale ten topic to jest dopiero złoto. Takiego steku bzdur i ur...

źródło: comment_HvB8pWMOhnK1Y7PNW28fCQedb6IxQzdc.jpg

Pobierz
  • 12
@AKAPony: Nie bronię tego, ba nawet rozumiem - w końcu taki Rust, czy inne survivale wciąż są popularne, a tutaj dochodzi efekt popularnej marki. Ale na Miłość Boską. Obserwuję dyskusję na tamtym subreddicie i wychodzę z przekonania, że część ludzi jest totalnie zaślepionych i celowo pomija lub bagatelizuje oczywiste problemy z grą, a próby dyskusji kończą się tym, że dostajesz setki downvote i jeszcze bana na twarz. Krytyka jest niemalże zabroniona,
@jaqqu7: Ja na prawdę bardzo lubię wszystkie gry bethesdy, można powiedzieć, że jestem ich fanbojem, no ale ku**a nie mam argumentów aby w jakikolwiek sposób bronić F76 XD - musiałbym być frajerem żeby kupić to w obecnym stanie za 150zł.