Wpis z mikrobloga

Ogłaszam wszem i wobec, iż PIERWSZA WERSJA TESTOWA MAPY ZOSTAŁA WŁAŚNIE OPUBLIKOWANA

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1569028721

Mapa do działania wymaga DLC Mass Transit oraz Snowfall

Problemy:

1. Pomimo moich starań mapa wydaje się trochę zbyt niska.

2. Tama nie chce działać;

3. Gra coś skopała w połączeniach lotniczych i żadne samoloty się nie pojawiają ni to na szlakach ni na lotniskach. Docelowo chciałem odtworzyć oryginalny układ lotnisk za pomocą modu Airport Roads ale bez działającego ruchu lotniczego nawet nie będę w stanie sprawdzić, czy lotniska zbudowałem poprawnie. Technicznie samoloty powinny się spawnować na szlakach, ponieważ połączenia zewnętrzne są zrobione prawidłowo lecz czemu nic nie lata to tylko gra wie.

4. Mój komputer nie jest demonem szybkości (i5-4440, 8GB RAM, R9-270X, 2 HDD) toteż nie jestem pewien, czy uda mi się ukończyć mapę w wersji zamieszkałej.

#citiesskylines #gtaskylines
PEPELeSfont - Ogłaszam wszem i wobec, iż PIERWSZA WERSJA TESTOWA MAPY ZOSTAŁA WŁAŚNIE...

źródło: comment_QMZffQM2CkJrE4d9UWF6rhAsrFzV6m8y.jpg

Pobierz
  • 22
@glupiekonto: Dokładnie, Colinas imo powinno być lekko wyżej. No i po samym San Fierro też nie widać tych chorych przewyższeń, które prowadziły się przez całe miasto. Samo w sobie Red County poza Los Santos topograficznie wygląda bardzo okej.