Wpis z mikrobloga

@norepinefryna jak wy im nawet nie odpisujecie, a ty złapałaś ból dupy, że nie napisał pierwszy. XD

Dawajcie atencję, a ja rozważę, czy chce mi się odpisać. Jak nie dajecie atencji, to was źle matki tresowały.

Do tej pory byłem sceptyczny odnośnie całego konceptu i tagu "p0lka", i nawet śmiechałem z tego, bo wydawało mi się to strasznie przesadzone, byłem przekonany, że przecież Polki nie są gorsze i są z reguły w
@widaczew ja nie złapałam bólu dupy, że nie napisał pierwszy, ale że w ogóle dwie zainteresowane osoby sobą się kłócą kto ma napisać pierwszy jakby to w ogóle jakoś fizycznie bolało xd jasne, niektóre laski przesądzają, że w ogóle nie wyjdą z inicjatywą ale jak facet dla zasady napisze, że pierwszy się nie odezwie to jaki jest w ogóle sens nawiązywania znajomości, jakby to bolało wręcz i było ujmą na honorze kto
@norepinefryna op nie czepia się o to, że nie napisała pierwsza. Zobacz na jej ton. Twierdzi, że obowiązkiem faceta jest rozpocząć rozmowę, najlepiej szybko i ze tak powinien zostać wychowany. Ta roszczeniowość, plus "dam ci szansę", czyli "podziwiaj mą łaskę, robaku", od razu skreśla tą znajomość.
Według mnie całkiem słusznie, wręcz powinno się tego czepiać i potępiać takie zachowanie.

Znajomość, która zaczyna się od tego, że jedna ze stron uznaje się za