Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, właśnie z pod Żabki przy ulicy Krzycka 86 około godziny 06:30 zwinęli mi rower MTB BTWIN ROCKRIDER 520 27'5 M.

Na kierownicy była pozostałość czarnej pianki samoprzylepnej po liczniku.
Rower jak ze zdjęcia (różnica: plastikowe pedały, brak mocowania na bidon).

Jeżeli ktoś by coś wiedział, byłbym wdzięczny za informacje.

#wroclaw #pomoc #csiwykop
Pobierz BujakaPL - Cześć Mirki, właśnie z pod Żabki przy ulicy Krzycka 86 około godziny 06:30...
źródło: comment_G2xG0Wkx7OkXzuiaA6CAnUjdOPA49myX.jpg
  • 20
@WujaszekThanos: @bialOczarny: nie jest tak źle. Ja przypinam rower pod pracą, ale nawet licznika mi od roku nie zwinęli, od dawien dawna go nie odpinam. A pod żabkę na moim osiedlu podjeżdżam, stawiam na środku i nigdy się nie nikt nie podjął kradzieży. Rower też jakiś stary nie jest, bo roczek ma, ale to zależy gdzie się zostawia. Wiadomo, że są miejsca gdzie zawsze warto przypiąć, ale są miejsca gdzie
@BujakaPL:
1. Rowery z decathlonu, a ten czarny najtańszy to już w ogóle to jest dla złodzeja najlepszy kąsek, bo jest ich bardzo dużo wszędzie i wszystkie są identyczne.
2. Jeśli zostawiasz rower poza zasięgiem wzroku to zawsze musi być zapięty. Na nowym osiedlu z monitoringiem tez kumplowi ostatnio ukradli.
3. Najtańsze zapięcia nie nadają się nawet na najkrótsze postoje. Mojej żonie ukradli w ciągu kilku minut. Przecięcie takiej linki zajmuje